Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Šodien aicinam uz “Zaļo ideju Re!Strāde” praktiski izglītojošu vides izglītības pasākumiem ar dažādām aktivitātēm u… https://t.co/cgAg6vMEOA 2019-09-05
Liepājas RAS DzivoZalak
Tāda lūk mums Muzeju nakts 2019! Paldies apmeklētājiem :) https://t.co/SVMwlrnovu 2019-07-05
Liepājas RAS DzivoZalak
RT @100gkulturas: Kā Latvijas kultūrvieta pieteikts arī Nenovērtēto lietu muzejs Liepājas pusē. Tas atkritumu poligonā “Ķīvītes” darbojas k… 2019-07-05

Atkritumu pieņemšana poligonā „Ķīvītes” Lielās talkas 2018 laikā

 

SIA „Liepājas RAS” informē par atkritumu pieņemšanas kārtību Liepājas reģionālā sadzīves atkritumu poligonā „Ķīvītes” Lielās talkas laikā, kas notiks š. g. 28.aprīlī.

 

Poligona darba laiks no 8.00 - 19.00

 

Lielās talkas laikā savāktie atkritumi tiks pieņemti līdz š.g. 13.maijam, saskaņā ar sekojošu kārtību:

 

1)      no pašvaldībās organizētām un saskaņotām talkas vietām atkritumi tiks pieņemti par 35 EUR/tonnā (DRN) + PVN. Rēķins tiks izrakstīts attiecīgai novada pašvaldībai.

 

Visām pašvaldībām, iepriekš atsūtīt atbildīgo personu kontaktinformāciju un sarakstu ar transportlīdzekļu reģistrācijas numuriem, kas vedīs talkas laikā savāktos atkritumus uz e-pastu ilze@liepajasras.lv vai saskaņot pa tālr. +371 63459097; mob: +371 26446698.

 

Atvedot uz poligonu atkritumus, jānorāda no kura novada/pilsētas atkritumi tiek vesti. Neskaidrību gadījumā poligona darbinieki sazināsies ar novada talkas koordinatoru.

 

2) sakopjot privātās teritorijas, iedzīvotāji šķirotus atkritumus (papīru, kartonu, plastmasas pudeles, pudeļu un logu stiklu, metālu, elektropreces, tekstilu, dārzu un parku atkritumus) poligonā var nodot bez maksas.

 

Lūdzam skatīt informāciju arī SIA “Liepājas RAS” mājas lapā: šķiroto atkritumu savākšanas laukums.

Atgādinām, ka šāds pakalpojums uz privātpersonām attiecas pastāvīgi.

 

Aicinām Jūs aizdomāties par apjomīgajiem ikdienas patēriņa paradumiem, kas veicina aizvien lielāku atkritumu rašanos, un būt aktīvākiem seku likvidētājiem - ikdienu!

 

Plašāka informācija: www.talkas.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Lielās talkas koordinatore poligonā "Ķīvītes"

Zane Siksna

mob.tel. 26156407

Atkritumu pieņemšana poligonā „Ķīvītes” Lielās talkas 2018 laikā
Drukāt