Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Šodien aicinam uz “Zaļo ideju Re!Strāde” praktiski izglītojošu vides izglītības pasākumiem ar dažādām aktivitātēm u… https://t.co/cgAg6vMEOA 2019-09-05
Liepājas RAS DzivoZalak
Tāda lūk mums Muzeju nakts 2019! Paldies apmeklētājiem :) https://t.co/SVMwlrnovu 2019-07-05
Liepājas RAS DzivoZalak
RT @100gkulturas: Kā Latvijas kultūrvieta pieteikts arī Nenovērtēto lietu muzejs Liepājas pusē. Tas atkritumu poligonā “Ķīvītes” darbojas k… 2019-07-05

Lielā Talka 2018 ir noslēgusies

 

Ir noslēgusies Lielās talkas laikā savākto atkritumu pieņemšana poligonā Ķīvītes. Kopumā no Liepājas atkritumu apsaimniekošanas reģiona ir ievestas 245 tonnas talkas atkritumu. Visaktīvākie talkotāji bijuši Liepājas pilsētā, kur savāktas 94 tonnas. Ievērojami čakli bijuši talkotāji Grobiņas, Pāvilostas un Priekules novados.

 

Poligona darbinieki ik gadu pievērš uzmanību tam, kā atkritumi tiek nogādāti poligonā Ķīvītes.  Esam novērojuši, ka ne vienmēr talkā savāktie atkritumi tiek ievietoti talkai paredzētajos maisos, kas nav iespējams tieši atkritumu izmēru un to veidu dēļ. Tas, ko varam secināt pēc Lielās Talkas atkritumu saņemšanas ir ka, talkas laikā tiek sakoptas ne tikai pieteiktās publiskās talkas vietas, bet arī privātas teritorijas – savs pagalms, garāža, bēniņi, šķūnīši utt., tas ir apsveicami, bet tie ir ikdienas darbiņi. Esam par to, lai Latviju padarītu zaļāku, it sevišķi to labiekārtojot ar jauniem kociņiem un puķu dobēm.

 

Liela aktivitāte valdīja Ķīvītēs tieši Lielās Talkas dienā, kur privātpersonas apmeklēja poligonā esošo šķirošanas laukumu, nododot dalīti vāktus atkritumus, radot iespēju mums tos nodot tālākai pārstrādei.

 

Paldies visiem tiem Liepājas atkritumu apsaimniekošanas reģiona iedzīvotājiem, kuriem rūpes par tīru vidi ir ikdienas pasākums!

 

Sagatavoja:

Vides pārvaldības galvenā speciāliste

Zane Siksna

Lielā Talka 2018 ir noslēgusies
Drukāt