Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Dzīvo zaļāk! DzivoZalak
Esam lepni par sasniegto šogad - #Ilgtspēja ZELTS! Paldies darbiniekiem, un noteikti pie šī neapstāsimies, mums ir… https://t.co/kmBTToppKB 2018-06-15
Dzīvo zaļāk! DzivoZalak
Liepājas RAS Ilgtspējas pārskats par 2017.gadu: https://t.co/omW45zAMOW https://t.co/B1ddEqgTpM 2018-05-28
Dzīvo zaļāk! DzivoZalak
Lielā Talka 2018 ir noslēgusies: https://t.co/2kPdHs60CY https://t.co/i9chGyk0DL 2018-05-28

Lielā Talka 2018 ir noslēgusies

 

Ir noslēgusies Lielās talkas laikā savākto atkritumu pieņemšana poligonā Ķīvītes. Kopumā no Liepājas atkritumu apsaimniekošanas reģiona ir ievestas 245 tonnas talkas atkritumu. Visaktīvākie talkotāji bijuši Liepājas pilsētā, kur savāktas 94 tonnas. Ievērojami čakli bijuši talkotāji Grobiņas, Pāvilostas un Priekules novados.

 

Poligona darbinieki ik gadu pievērš uzmanību tam, kā atkritumi tiek nogādāti poligonā Ķīvītes.  Esam novērojuši, ka ne vienmēr talkā savāktie atkritumi tiek ievietoti talkai paredzētajos maisos, kas nav iespējams tieši atkritumu izmēru un to veidu dēļ. Tas, ko varam secināt pēc Lielās Talkas atkritumu saņemšanas ir ka, talkas laikā tiek sakoptas ne tikai pieteiktās publiskās talkas vietas, bet arī privātas teritorijas – savs pagalms, garāža, bēniņi, šķūnīši utt., tas ir apsveicami, bet tie ir ikdienas darbiņi. Esam par to, lai Latviju padarītu zaļāku, it sevišķi to labiekārtojot ar jauniem kociņiem un puķu dobēm.

 

Liela aktivitāte valdīja Ķīvītēs tieši Lielās Talkas dienā, kur privātpersonas apmeklēja poligonā esošo šķirošanas laukumu, nododot dalīti vāktus atkritumus, radot iespēju mums tos nodot tālākai pārstrādei.

 

Paldies visiem tiem Liepājas atkritumu apsaimniekošanas reģiona iedzīvotājiem, kuriem rūpes par tīru vidi ir ikdienas pasākums!

 

Sagatavoja:

Vides pārvaldības galvenā speciāliste

Zane Siksna

Lielā Talka 2018 ir noslēgusies
Drukāt