Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Neskatoties uz lietaino laiku, ekskursantu un muzeja apmeklētāji bija kuplā skaitā https://t.co/O6NC79l8A7 https://t.co/q0IZkzdPTk 2019-05-30
Liepājas RAS DzivoZalak
Jau trešo gadu Nenovērtēto lietu muzejs gaida Jūs arī #MuzejuDiena #MuzejuNakts https://t.co/xr0hadAaBx 2019-05-13
Liepājas RAS DzivoZalak
Liepājas reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs SIA "Liepājas RAS" arī šogad ir sagatavojis nefinanšu ziņo… https://t.co/ScemFzk9Sd 2019-03-25

LRAS piedāvā siltumenerģiju Jūsu uzņēmējdarbībai

 

SIA “Liepājas RAS” sadzīves atkritumu poligons “Ķīvītes” – vieta energoietilpīgai uzņēmējdarbībai.

 

Poligonā sadzīves atkritumi tiek apsaimniekoti, izmantojot bioenerģētisko šūnu tehnoloģiju, kuru rezultātā no atkritumiem tiek savākta biogāze. Biogāze tiek sadedzināta divās Tedom firmas koģenerācijas iekārtās, katra ar nominālo elektrisko jaudu 584 Kw un maksimālo siltumjaudu 861 Kw. Vienas iekārtas biogāzes patēriņš pie nominālās jaudas ar metāna saturu 55% ir 303 m3/h. Poligonā ik gadu vidēji tiek savākti 1.7 milj. m3 biogāzes.

 

Saražoto siltumenerģiju uzņēmums izmanto ražošanas un kantora ēku apsildei, pāri paliekošā siltumenerģija tiek piedāvāta uzņēmējdarbības attīstīšanai.

 

Piedāvājam attīstītu infrastruktūru poligona “Ķīvītes” teritorijā, kur ir pieejama siltumenerģija, elektroenerģija, dabasgāze, ūdens, internets, sakārtoti piebraucamie un iekšējie ceļi.

 

Kontaktpersona:

Māris Grīnfelds

Ražošanas direktors

e-pasts: maris@liepajasras.lv

tālr.: 63459094; mob. 26424484

LRAS piedāvā siltumenerģiju Jūsu uzņēmējdarbībai
Drukāt