Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Dzīvo zaļāk! DzivoZalak
#Ēnudiena #karjera #sapņuprofesija #LiepājasRAS Vairāk informācija: https://t.co/2WA71WPe4n https://t.co/sx6hw8RnBR 2018-01-24
Dzīvo zaļāk! DzivoZalak
Mūseglīte 🌲#eglenostiklapudelēm #DIY #recycling #christmastree #poligons #LiepājasRas #dzīvozaļāk https://t.co/QuOBKquMb9 2018-01-23
Dzīvo zaļāk! DzivoZalak
Jaunajā numurā atradīsiet Liepājas Ras grāmatu maiņas skapi-Ledusskapi 😁📚♻ https://t.co/54BB3lsede 2017-12-15

Šķiroto atkritumu savākšanas laukums poligonā "Ķīvītes"

 

Poligons "Ķīvītes" Liepājas reģiona iedzīvotājiem piedāvā izmantot labiekārtotu Dalīto atkritumu savākšanas laukumu, uz kuru privātpersonas bez maksas var atvest sķirotus atkritumus.

 

Mēs pieņemam papīru, kartonu, plastmasas pudeles, citu plastmasu, pudeļu un logu stiklu, metālu, bīstamos atkritumus, elektropreces, lielizmēra sadzīves atkritumus, vieglo automobīļu riepas, tekstilu, zaļos jeb dārzu un parku atkritumus.

 

Vairāk informācijas par Dalīto atkritumu savākšanas laukuma darbības principiem un izmantošanas noteikumiem, skatiet pielikumā. Uzziņas pa tālr: +371 634 59097, +371 26446698 vai e-pastu: ilze@liepajasras.lv

 

Dalīto atkritumu savākšanas sistēma domāta lai dalīti savāktu dažādu veidu atkritumus. Visus atkritumus izmetot kopējā sadzīves atkritumu konteinerā, ir stipri apgrūtināta atkritumu turpmāka atšķirošana un izmantošana.

 

Dalīta savākšana ļauj savākt atkritumus atsevišķos atkritumu konteineros jau pie šo atkritumu rašanas vietām. Sašķirotos atkritumus var vieglāk pāršķirot un pārstrādāt atkarībā no to veidiem. Piemēram, no papīra un kartona pārpalikumiem var izgatavot jaunus papīra un kartona izstrādājumus, no stikla - jaunus stikla izstrādājumus. Apstākļos, kad resursu patēriņš pasaulē pieaug un krājumi izsīkst, aizvien nepieciešamāk ir jauno izstrādājumu ražošanai izmantot jau izmantotas izejvielas.

 

Atkritumu šķirošana un pārstrāde ļauj samazināt atkritumu poligonos noglabāto atkritumu daudzumu un padarīt tīrāku apkārtējo vidi.

info_skiroto_atkritumu_savaksanas_laukums.jpg

Drukāt