Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Lai radošas idejas Jaunā gadā pārtop zaļos darbos! https://t.co/1p2ZFhizZH 2018-12-21
Liepājas RAS DzivoZalak
RT @irliepaja: Poligonā "Ķīvītes" viesojas speciālisti no Krievijas https://t.co/n4VQUaT6wm 2018-09-19
Liepājas RAS DzivoZalak
Stāsta, ka šīs klavieres ir atradušās Liepājas Svētās Annas baznīcas draudzes mājā, un daudzi koru mēģinājumi notik… https://t.co/VBYZZKepFk 2018-09-19

Liepājas RAS dāvina leļļu teātra izrādi bērniem

SIA „Liepājas RAS” sadarbībā ar Liepājas Ceļojošo leļļu teātri „Maska” šajā rudenī bērniem dāvinās muzikālu izrādi par atkritumu šķirošanu ar nosaukumu  „Draudzēsimies”.

Jau iepriekš informējām, ka SIA „Liepājas RAS” šī gada augusta beigās uzstādīja vairāk kā 150 atkritumu šķirošanas komplektus vispārizglītojošās skolās un pirmsskolas izglītības iestādēs. Tas paveikts projekta „Pārstrādājamo atkritumu šķirošanas punktu infrastruktūras izveide Liepājas pilsētas pašvaldības iestādēs” ietvaros. Projekts realizēts sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem SIA „Eko Kurzeme” un SIA „Nordia”.

Projekta ietvaros uzstādīti ne tikai konteineri atkritumu šķirošanai telpās, bet arī īstenoti sabiedrības informēšanas pasākumi. Lai nekļūdītos, kādus atkritumus katrā grozā drīkst mest, pie konteineriem atrodas informatīvas lapiņas, bet pie sienas piestiprināts plakāts. Izglītošanai par atkritumu šķirošanu uzņēmums piedāvās atraktīvu risinājumu - mazākajiem bērniem šķirošanu mācīs lelles no ceļojošā leļļu teātra, bet pamatskolas un vidusskolas skolēniem „Liepājas RAS” pārstāvji piedāvās izglītojošu mācību stundu. Ceļojošā leļļu teātra priekšrocības ir iespējas aizbraukt pie mazā skatītāja, uzrunāt viņu saprotamā bērnu valodā, ļaujot uzzināt ko jaunu. Teātris strādā pēc principa, lai skatītājs ir arī izrādes veidotājs un dalībnieks.

Izrāde „Draudzēsimies” tapusi pēc V.Vilciņas un S.Urtānes stāsta ar tādu pašu nosaukumu motīviem sadarbībā ar SIA „Zaļā Josta”.

„Zaļi domāt, zaļi rīkoties ir mūsu pienākums pret apkārtējo vidi. To arī vēlamies pastāstīt un parādīt bērniem,” piebilst SIA „Liepājas RAS” valdes loceklis Normunds Niedols.

 „Liepājas RAS”  šīs teātra izrādes dāvinās arī tām novadu skolām, kurās uzstādīti minētie šķirošanas komplekti. Nākošās nedēļas laikā leļļu teātra pārstāvji sazināsies ar pirmsskolas izglītības iestādēm un saskaņos izrāžu grafikus.

Drukāt