Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Poligonā Ķīvītes šķiroto atkritumu savākšanas laukumā privātpersonas var bez maksas nodot sašķirotus atkritumus,tai… https://t.co/W5PWMrAp4J 2019-11-12
Liepājas RAS DzivoZalak
Aicinām izmantot atjaunojamo enerģiju zaļu un ilgtspējīgu ideju īstenošanai! https://t.co/muZt6at7bF https://t.co/aoDtiAlklD 2019-11-12
Liepājas RAS DzivoZalak
Jau trešo gadu SIA “Liepājas RAS” ir saņēmis VARAM novērtējumu “Par videi draudzīgu pārvietošanās veidu veicināšanu… https://t.co/1qLb5QIKuy 2019-11-12

Liepājas RAS dāvina leļļu teātra izrādi bērniem

SIA „Liepājas RAS” sadarbībā ar Liepājas Ceļojošo leļļu teātri „Maska” šajā rudenī bērniem dāvinās muzikālu izrādi par atkritumu šķirošanu ar nosaukumu  „Draudzēsimies”.

Jau iepriekš informējām, ka SIA „Liepājas RAS” šī gada augusta beigās uzstādīja vairāk kā 150 atkritumu šķirošanas komplektus vispārizglītojošās skolās un pirmsskolas izglītības iestādēs. Tas paveikts projekta „Pārstrādājamo atkritumu šķirošanas punktu infrastruktūras izveide Liepājas pilsētas pašvaldības iestādēs” ietvaros. Projekts realizēts sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem SIA „Eko Kurzeme” un SIA „Nordia”.

Projekta ietvaros uzstādīti ne tikai konteineri atkritumu šķirošanai telpās, bet arī īstenoti sabiedrības informēšanas pasākumi. Lai nekļūdītos, kādus atkritumus katrā grozā drīkst mest, pie konteineriem atrodas informatīvas lapiņas, bet pie sienas piestiprināts plakāts. Izglītošanai par atkritumu šķirošanu uzņēmums piedāvās atraktīvu risinājumu - mazākajiem bērniem šķirošanu mācīs lelles no ceļojošā leļļu teātra, bet pamatskolas un vidusskolas skolēniem „Liepājas RAS” pārstāvji piedāvās izglītojošu mācību stundu. Ceļojošā leļļu teātra priekšrocības ir iespējas aizbraukt pie mazā skatītāja, uzrunāt viņu saprotamā bērnu valodā, ļaujot uzzināt ko jaunu. Teātris strādā pēc principa, lai skatītājs ir arī izrādes veidotājs un dalībnieks.

Izrāde „Draudzēsimies” tapusi pēc V.Vilciņas un S.Urtānes stāsta ar tādu pašu nosaukumu motīviem sadarbībā ar SIA „Zaļā Josta”.

„Zaļi domāt, zaļi rīkoties ir mūsu pienākums pret apkārtējo vidi. To arī vēlamies pastāstīt un parādīt bērniem,” piebilst SIA „Liepājas RAS” valdes loceklis Normunds Niedols.

 „Liepājas RAS”  šīs teātra izrādes dāvinās arī tām novadu skolām, kurās uzstādīti minētie šķirošanas komplekti. Nākošās nedēļas laikā leļļu teātra pārstāvji sazināsies ar pirmsskolas izglītības iestādēm un saskaņos izrāžu grafikus.

Drukāt