Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Poligonā Ķīvītes šķiroto atkritumu savākšanas laukumā privātpersonas var bez maksas nodot sašķirotus atkritumus,tai… https://t.co/W5PWMrAp4J 2019-11-12
Liepājas RAS DzivoZalak
Aicinām izmantot atjaunojamo enerģiju zaļu un ilgtspējīgu ideju īstenošanai! https://t.co/muZt6at7bF https://t.co/aoDtiAlklD 2019-11-12
Liepājas RAS DzivoZalak
Jau trešo gadu SIA “Liepājas RAS” ir saņēmis VARAM novērtējumu “Par videi draudzīgu pārvietošanās veidu veicināšanu… https://t.co/1qLb5QIKuy 2019-11-12

Šķirošanas komplekti tavam uzņēmumam. Domā zaļi- iegādājies!

 

 

Atbildība pret sabiedrību un saudzīga attieksme pret apkārtējo vidi kļuvusi par katra mūsdienīga un veiksmīga uzņēmuma pazīšanas zīmi. Klienti novērtē, ka bez uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, tiem rodas iespēja uzturēties sakārtotā, mūsdienīgā vidē.

 

Viens no veidiem, kā pašiem dzīvot zaļāk un atstāt labu iespaidu uz uzņēmuma klientiem, ir atbildīga un tīra vide jūsu uzņēmumā, kas iekļauj arī iespēju šķirot atkritumus. Lai šķirotu ir vajadzīgs arī kur, un tieši par to ir padomājis uzņēmums SIA „Liepājas RAS”- piedāvājot atkritumu šķirošanai paredzētu konteineru komplektu - tas būs ideāli piemērots birojam, veikalam, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumam, viesu mājai, izglītības iestādei vai cita darbības veida uzņēmumam. Protams, tas labi noderēs arī privātmāju īpašniekiem.

 

Atkritumu šķirošanas komplektā ietilpst trīs dažādu krāsu atkritumu konteineri jeb grozi, maisi, plakāti un informatīvas skrejlapas ar norādēm, kādus atkritumus katrā tvertnē drīkst mest. Konteineri paredzēti plastmasas, stikla un papīra un šķirošanai.

 

Iesakām šķirošanas komplektus reģiona uzņēmumiem un privātpersonām, kas vēlas būt draudzīgi videi, un ir gatavi šķirot atkritumus, un dot iespēju šķirot arī saviem klientiem vai viesiem. Viena komplekta cena ir 55.04 EUR (+PVN)

 

Atkritumu šķirošana nepieciešama tādēļ, lai saudzētu dabas resursus- koksni, naftu, metālu, kā arī, lai samazinātu enerģijas patēriņu, kas nepieciešams jaunu produktu ražošanai. Lielākā daļa no sadzīves atkritumiem ir vairākkārtēji pārstrādājami. Tos pārstrādājot mēs taupām resursus, nepārstrādājot- radām piesārņojumu, jo daudzi atkritumi vidē sadalās ļoti lēni vai nesadalās nemaz.

 

Atceries - tonna papīra makulatūras ietaupa 4 kubikmetrus koksnes un izglābj 14 izaugušus kokus. Tāda pat aritmētika attiecas uz citiem pārstrādājamiem atkritumiem. Ir tikai viens priekšnosacījums- tiem jābūt šķirotiem!

 

Plašāka informācija par šķirošanas komplektu iegādi pa tālruni +371 63459097 vai pa e-pastu: birojs@liepajasras.lv

 

 

 

Šķirošanas komplekti tavam uzņēmumam. Domā zaļi- iegādājies!
Drukāt