Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Dzīvo zaļāk! DzivoZalak
Esam lepni par sasniegto šogad - #Ilgtspēja ZELTS! Paldies darbiniekiem, un noteikti pie šī neapstāsimies, mums ir… https://t.co/kmBTToppKB 2018-06-15
Dzīvo zaļāk! DzivoZalak
Liepājas RAS Ilgtspējas pārskats par 2017.gadu: https://t.co/omW45zAMOW https://t.co/B1ddEqgTpM 2018-05-28
Dzīvo zaļāk! DzivoZalak
Lielā Talka 2018 ir noslēgusies: https://t.co/2kPdHs60CY https://t.co/i9chGyk0DL 2018-05-28

Klāt nolietoto elektropreču vākšanas akcija "Štepseles ceļojums"

 

Ikgadējā nolietoto elektropreču vākšanas akcija, ko jau septīto reizi organizē atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums "Liepājas RAS", ir sākusies 20.februārī, un simboliski noslēgsies Lielās talkas dienā- 22.aprīlī.

Tā pat kā iepriekšējos gados, akcijas mērķis ir nemainīgs – attīrīt savu apkārtni, vienlaikus savācot pēc iespējas vairāk nolietoto sadzīves elektrotehniku – televizorus, datorus, ledusskapjus, mobilos telefonus, radioaparātus un līdzīgas lietas.

Arī šogad balvu fondā ir vērtīgas naudas balvas pirmo trīs vietu ieguvējiem.

1.vietas ieguvēji saņems 300 EUR

2.vietas ieguvēji saņems 200 EUR

3.vietas ieguvēji- 100 EUR

Akcijas noteikumi nemainīgi- no katras skolas drīkst piedalīties viena komanda (tajā var ietilpt viena vai vairākas klases, interešu pulciņš utml.). Komandas dalībnieku skaits - neierobežots. Uzvarēs tā komanda, kas iegūs augstāko punktu koeficientu, tas nozīmē, ka uzvarēs tie, kas savāks vairāk elektroiekārtu uz katru komandas dalībnieku.

Nolietotās elektroierīces uz skolu varēs nest vai vest divu mēnešu garumā. Katrā skolā būs speciāli ierādīta vieta, kur tiks uzglabātas atnestās elektroierīces. Akcijai noslēdzoties "Liepājas RAS" pārstāvji tās organizēti savāks un lietas tiks nodotas otrreizējai pārstrādei, kas nozīmē, ka vide būs tīrāka, tiks ietaupīti arī resursi.

 

Konkursā tiek aicinātas piedalīties visas Liepājas pilsētas skolas, kā arī skolas no apkārtējiem novadiem - Grobiņas, Priekules, Pāvilostas, Aizputes, Durbes, Vaiņodes, Rucavas, Nīcas, kā arī no Skrundas, Saldus un Brocēnu novadiem.

Akcijas nolikums meklējams www.liepajasras.lv.

Uzziņas pa tālruni 26420306, vai rakstot uz e-pastu: viktors@liepajasras.lv

Drukāt