Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Šodien un rīt tiekamies izstādē "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019" 😉 https://t.co/zm2I0rnYA3 2019-03-22
Liepājas RAS DzivoZalak
No 18. marta līdz 24. aprīlim notiek ikgadējā, jau devītā, nolietoto elektroiekārtu vākšanas akcija “Štepseles ceļo… https://t.co/Xqc4HTdgtE 2019-03-19
Liepājas RAS DzivoZalak
@Liepajacilvekam Paldies Jums par vērību, un šo informāciju noteikti nodosim @Grobinasnovads laukuma apsaimniekotāj… https://t.co/HRLPcgWR8i 2019-03-19

Liepājas RAS Ilgtspējas indeksā saņem Zelta kategorijas novērtējumu un atzinību Ģimenei draudzīgs komersants

20.06.2018

 

Svinīgā Ilgtspējas indeksa apbalvošanas ceremonijā, ko 14. jūnijā Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros rīkoja Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts (InCSR), Liepājas reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs SIA “Liepājas RAS” saņēma augsto Zelta kategorijas novērtējumu.

 

14.06.2018_lgtspejasIndeksa_ApbalvosanasCeremonija_NN_un_ministre.jpg

 

 

Uzņēmuma valdes loceklis Normunds Niedols: "Zelta kategorijas novērtējums Ilgtspējas indeksā ir Liepājas RAS darbības kvalitātes zīme. Esam definējuši uzņēmuma ilgtspējīgas attīstības stratēģiskos mērķus, mērķtiecīgi un augstā izpildes līmenī spējam tos sasniegt, un caurskatāmi un atklāti tos komunicēt. Liepājas RAS misija ir nodrošināt ilgtspējīgu vides aizsardzību un atkritumu apsaimniekošanas sistēmas darbību Liepājas reģionā, un ilggadēja uzņēmuma dalība InCSR organizētā Ilgtspējas indeksā ir praktisks un pārbaudīts pasākumu kopums, kas veicinājis uzņēmuma panākumus.”

 

14.06.2018_lgtspejasIndeksa_ApbalvosanasCeremonija_NN.jpg

Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros Liepājas RAS šogad atkārtoti ieguva arī LR Labklājības ministrijas novērtējumu “Ģimenei draudzīgs komersants”. Šis ir nozīmīgs apliecinājums tam, kā uzņēmumā tiek īstenota organizācijas kultūra un darba vide. “Uzņēmuma vērtīgākā vērtība ir darbinieki. Viņu rokās ir liela jauda īstenot Liepājas RAS attīstību, un  mēs turpināsim pilnveidot šo panākumu kultūru”, papildina Liepājas RAS administratīvā vadītāja Inese Brūdere.

 

Ilgtspējas indekss ir praktisks stratēģiskās vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdzot uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās - stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un sabiedrībā. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS).

Liepājas RAS Ilgtspējas indeksā saņem Zelta kategorijas novērtējumu un atzinību Ģimenei draudzīgs komersants
Drukāt