Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Dzīvo zaļāk! DzivoZalak
#Ēnudiena #karjera #sapņuprofesija #LiepājasRAS Vairāk informācija: https://t.co/2WA71WPe4n https://t.co/sx6hw8RnBR 2018-01-24
Dzīvo zaļāk! DzivoZalak
Mūseglīte 🌲#eglenostiklapudelēm #DIY #recycling #christmastree #poligons #LiepājasRas #dzīvozaļāk https://t.co/QuOBKquMb9 2018-01-23
Dzīvo zaļāk! DzivoZalak
Jaunajā numurā atradīsiet Liepājas Ras grāmatu maiņas skapi-Ledusskapi 😁📚♻ https://t.co/54BB3lsede 2017-12-15

SIA Liepājas RAS un biedrība Dzīvo zaļāk! organizē semināru "Atkritumu apsaimniekošana šodien un rīt"

 

SIA “Liepājas RAS” un biedrība “Dzīvo Zaļāk!” sadarbībā ar Latvijas atkritumu saimniecības uzņēmumu asociāciju organizē semināru “ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA ŠODIEN UN RĪT”, kas norisināsies 19.-20.10.2017.

 

Semināra programma: raksta labajā pusē (tiks aktualizēta)

 

Atkritumu apsaimniekošana Latvijā joprojām attīstās un meklē optimālākos risinājumus.

 

Tajā pat laikā arvien konkrētāki paliek sasniedzamie mērķi un uzdevumi laika periodam līdz 2020. un 2030. gadam. Kā tos sasniegt, kādiem resursiem, tie ir jautājumi, kas nodarbina nozari, pašvaldības un valsts struktūras.

 

Pēdējā laikā atkritumu jomā aktivizējušies jautājumi par kontroli, uzraudzību.

 

Kādi uzlabojumi, pasākumi, aktivitātes ir vajadzīgas no iesaistītām pusēm, kas būtu efektīvākais, tie ir diskutējami jautājumi. Seminārā mēģināsim rast atbildes diskusijās.

 

Semināra otrajā dienā paredzētas paneļdiskusijas trīs telpās, kur eksperti moderatora vadībā diskutēs par konkrētu tēmu. Katras paneļdiskusijas rezultātus ekspertu pārstāvis prezentēs semināra dalībniekiem.

 

Organizatoriskos jautājumus koordinē SIA “Liepājas RAS” biroja administratore Eva Kļava, tālr. 634 59091, mob. tālr. 29196872, e-pasts: birojs@liepajasras.lv.

 

Semināru atbalsta: TANA, Eco baltia VIDE AS, Clean R SIA, ALWARK SIA un UNIMOTORS Latvia SIA

Drukāt