Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
RT @irliepaja: Poligonā "Ķīvītes" viesojas speciālisti no Krievijas https://t.co/n4VQUaT6wm 2018-09-19
Liepājas RAS DzivoZalak
Stāsta, ka šīs klavieres ir atradušās Liepājas Svētās Annas baznīcas draudzes mājā, un daudzi koru mēģinājumi notik… https://t.co/VBYZZKepFk 2018-09-19
Liepājas RAS DzivoZalak
Lai šķirotu atbildīgi:Noskaidro tuvāko atkritumu šķirošanas vietu.Ievēro norādes uz konteineriem. #LiepājasRAS… https://t.co/e0pvKq5UQJ 2018-09-19

SIA Liepājas RAS un biedrība Dzīvo zaļāk! organizē semināru "Atkritumu apsaimniekošana šodien un rīt"

 

SIA “Liepājas RAS” un biedrība “Dzīvo Zaļāk!” sadarbībā ar Latvijas atkritumu saimniecības uzņēmumu asociāciju organizē semināru “ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA ŠODIEN UN RĪT”, kas norisināsies 19.-20.10.2017.

 

Semināra programma: raksta labajā pusē (tiks aktualizēta)

 

Atkritumu apsaimniekošana Latvijā joprojām attīstās un meklē optimālākos risinājumus.

 

Tajā pat laikā arvien konkrētāki paliek sasniedzamie mērķi un uzdevumi laika periodam līdz 2020. un 2030. gadam. Kā tos sasniegt, kādiem resursiem, tie ir jautājumi, kas nodarbina nozari, pašvaldības un valsts struktūras.

 

Pēdējā laikā atkritumu jomā aktivizējušies jautājumi par kontroli, uzraudzību.

 

Kādi uzlabojumi, pasākumi, aktivitātes ir vajadzīgas no iesaistītām pusēm, kas būtu efektīvākais, tie ir diskutējami jautājumi. Seminārā mēģināsim rast atbildes diskusijās.

 

Semināra otrajā dienā paredzētas paneļdiskusijas trīs telpās, kur eksperti moderatora vadībā diskutēs par konkrētu tēmu. Katras paneļdiskusijas rezultātus ekspertu pārstāvis prezentēs semināra dalībniekiem.

 

Organizatoriskos jautājumus koordinē SIA “Liepājas RAS” biroja administratore Eva Kļava, tālr. 634 59091, mob. tālr. 29196872, e-pasts: birojs@liepajasras.lv.

 

Semināru atbalsta: TANA, Eco baltia VIDE AS, Clean R SIA, ALWARK SIA un UNIMOTORS Latvia SIA

Drukāt