Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Liepājas reģionālā atkritumu apsaimniekošanas centra SIA “Liepājas RAS” darbinieki piedalījās Aprites ekonomikas ak… https://t.co/KNB64nKAKu 2019-10-04
Liepājas RAS DzivoZalak
Šodien aicinam uz “Zaļo ideju Re!Strāde” praktiski izglītojošu vides izglītības pasākumiem ar dažādām aktivitātēm u… https://t.co/cgAg6vMEOA 2019-09-05
Liepājas RAS DzivoZalak
Tāda lūk mums Muzeju nakts 2019! Paldies apmeklētājiem :) https://t.co/SVMwlrnovu 2019-07-05

Ikgadējās medicīnisko atkritumu savākšanas akcijas laikā savākti 2.4kg

 

Liepājas RAS administrācijas darbinieki šī gada akcijas laikā savās dzīves vietās savākuši 2,400 kg medicīniskos atkritumus, kam beidzies realizācijas termiņš. Informācija par akciju tika izvietota pie ziņojuma dēļiem un izsūtīta e-pastos, kā arī informēts darbinieku iknedēļas sapulcēs.

 

Savāktos medikamentus darbinieki ievietoja šķirošanas skapī, kas atrodas Liepājas RAS administrācijas ēkā, speciāli tam paredzētā atvilknē. Kā jaunums, šogad tika lūgts kartona iepakojumu šķirot atsevišķi, kas daļēji arī bija ievērots.

 

Otra vieta, kur vides pārvaldības galvenā speciāliste izvietoja informāciju par akciju, bija ražošanas daļas palīgtelpas, kur arī novietoja kasti, atstāja informācija pie ziņojuma dēļa un informēja darbiniekus. Diemžēl arī šogad akcija netika atbalstīta un medikamentiem paredzētā kaste palika tukša.

 

Akcijai beidzoties, savāktie medikamenti tika nosvērti. Jāatzīmē, ka šī akcija notiek ceturto gadu un Liepājas RAS darbinieki zina arī to, ka medikamentus, kam beidzies realizācijas termiņš, ir iespējams nodot aptiekās. Kāds no kolēģiem arī ikdienā painformē, ka ir atnesis medikamentus pēc derīguma termiņa beigām.

 

Salīdzinoši ar iepriekšējo gadu, šogad ir savākts vairāk par kilogramu. Kopā 4 gadu laikā ir savākts 10,565 kg medikamentu.

 

Uzziņai:

2015.g.

4,82 kg

2016.g.

2,025 kg

2017.g.

1,32 kg

2018.g.

2,400 kg

Kopā

10,565 kg

 

 

 
Sagatavoja:

Vides pārvaldības galvenā speciāliste Zane Siksna

2018.g. 27.decembrī

Ikgadējās medicīnisko atkritumu savākšanas akcijas laikā savākti 2.4kg
Drukāt