Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Dzīvo zaļāk! DzivoZalak
Svarīga informācija,ko darīt ar atkritumiem-KUR tos likt?Zvani klientu centram:63459097 vai ieskaties:… https://t.co/1TUNf5Th9v 2017-03-22
Dzīvo zaļāk! DzivoZalak
Foto ieskatam, kā #LiepājasRAS un #DzīvoZaļāk rosījāmies #RažotsLiepājā 2017 https://t.co/9Dfd11WJJH 2017-03-18
Dzīvo zaļāk! DzivoZalak
Piesakot ekskursiju "Ķīvītēs",ērti gan pieteikties+pārskatīt kalendāru par ekskursiju dienām un laikiem:https://t.co/hyYdE5jDRG 2017-03-14

"Liepājas RAS" darbinieki vāc medicīniskos atkritumus, un aicina arī citus uzņēmumus šķirot birojos

14.11.2016

Uzņēmumā „Liepājas RAS” jau par tradīciju kļuvusi medicīnisko atkritumu vākšanas akcija, kuras laikā uzņēmuma darbinieki kopīgi savāc medikamentus, kuriem beidzies derīguma termiņš, un nodod tos drošai utilizācijai. Šogad kopā savākti 2,025 kg medicīnisko atkritumu, kam beidzies realizācijas  termiņš.

Medikamentu savākšanai uzņēmuma administrācijas telpās poligonā „Ķīvītes” tika iekārtota īpaša atvilktne šķirošanas skapī. Informācija par akciju tika izvietota pie ziņojuma dēļa un izsūtīta e-pastos, kā arī par to tika sniegta informācija darbinieku iknedēļas sapulcēs. Otra vieta, kur tika vākti medicīniskie atkritumi, bija ražošanas daļas palīgtelpas, kur arī tika novietota kaste un informācija pie ziņojuma dēļa. Akcijas beigās, savāktie medikamenti tika nosvērti.

„Liepājas RAS” darbiniekiem pastāvīgi tiek nodrošināta iespēja ievietot medicīniskos atkritumus speciāli tam paredzētā vietā (šķirošanas skapī) Liepājas RAS administrācijas ēkā.

Vēlamies dalīties ar šo informāciju, un iedvesmot arī citus uzņēmumus veikt līdzīgus pasākumus tīrākas un zaļākas Latvijas labad.  Šķirot atkritumus birojos nav sarežģīti, un šķiroti vākt ne tikai nolietotus medikamentus, bet arī baterijas, PET, papīru un citus atkritumu veidus, kas tādējādi nonāks pārstrādē vai tiks utilizēti videi visnekaitīgākajos apstākļos.

Drukāt