Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Poligonā Ķīvītes šķiroto atkritumu savākšanas laukumā privātpersonas var bez maksas nodot sašķirotus atkritumus,tai… https://t.co/W5PWMrAp4J 2019-11-12
Liepājas RAS DzivoZalak
Aicinām izmantot atjaunojamo enerģiju zaļu un ilgtspējīgu ideju īstenošanai! https://t.co/muZt6at7bF https://t.co/aoDtiAlklD 2019-11-12
Liepājas RAS DzivoZalak
Jau trešo gadu SIA “Liepājas RAS” ir saņēmis VARAM novērtējumu “Par videi draudzīgu pārvietošanās veidu veicināšanu… https://t.co/1qLb5QIKuy 2019-11-12

Veiksmīgi norisinājusies Muzeju nakts 2019 Nenovērtēto lietu muzejā

 

Tālavas taurētājs 18. maija vakarā Grobiņas novada Ķīvītēs bija kārtīgi pietaurējis stipras lietus gāzes. Tomēr tas neapturēja 233 apmeklētājus, kas ieradās, lai apskatītu Nenovērtēto lietu muzeju un uzzinātu par atkritumu apsaimniekošanu Liepājas reģionā.

 

Šis bija trešais gads, kad poligonā izveidotais Nenovērtēto lietu muzejs  iesaistās šajā pasākumā, tomēr pirmo reizi apmeklētāju plūsma bija ļoti liela - kā vieni atbrauca, tā citi aizbrauca.

 

Apmeklētāji ieradās ar visām ģimenēm, vismaz trīs paaudzēs. Lielākoties par pasākumu uzzinājuši  informāciju internetā (oficiālajā Muzeju nakts interneta vietnē, Facebook.com), Muzeju nakts programmās, no “mutes mutē”. Daži apmeklētāji bija apmeklējuši muzeju arī iepriekšējā gadā.

 

Liela interese par ekskursiju un to, kas vispār notiek poligonā. Lielai daļai apmeklētāju stāstījām par kalna modeli.

muzeju_nakts_2019_2.jpg

Muzejā iespējams bija apskatīt un pamēģināt nenovērtētās lietas, ko iepriekšējie īpašnieki bija izmetuši atkritumos, bet poligona darbinieki “izglābuši”.

 

Paldies, apmeklētājiem, kas ieradās un vēlamies atgādināt, ka Nenovērtēto lietu muzeju var apskatīt arī ikdienā no 8:00 līdz 19:00.

 

Lai uzzinātu vairāk par atkritumu apsaimniekošanas sistēmu reģionā, aicinām pieteikties ekskursijām: šeit.

 

Sagatavoja:

Laima Lapiņa, SIA „Liepājas RAS” jaunākā vides pārvaldības speciāliste

laima@liepajasras.lv

21.05.2019

Veiksmīgi norisinājusies Muzeju nakts 2019 Nenovērtēto lietu muzejā
Drukāt