Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Liepājas reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs SIA "Liepājas RAS" arī šogad ir sagatavojis nefinanšu ziņo… https://t.co/ScemFzk9Sd 2019-03-25
Liepājas RAS DzivoZalak
Šodien un rīt tiekamies izstādē "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019" 😉 https://t.co/zm2I0rnYA3 2019-03-22
Liepājas RAS DzivoZalak
No 18. marta līdz 24. aprīlim notiek ikgadējā, jau devītā, nolietoto elektroiekārtu vākšanas akcija “Štepseles ceļo… https://t.co/Xqc4HTdgtE 2019-03-19

PII audzēkņu radošo darbu konkurss "Mana iela šodien un pēc 18 gadiem"

 

No 1.februāra līdz 21. martam reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs SIA “Liepājas RAS” organizē radošo darbu konkursu reģiona pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem “Mana iela šodien un pēc 18 gadiem”.

 

“Liepājas RAS” šogad aprit 18 gadi. Uzņēmuma misija ir nodrošināt ilgtspējīgas vides aizsardzību reģionā, tādēļ arī radošo darbu konkursa mērķis ir pievērst pašu jaunāko, pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu uzmanību videi, kurā viņi ik dienu atrodas. Aicinām bērnus paskatīties sev apkārt un pasapņot, kāda šī vide varētu izskatīties pēc 18 gadiem, kā to pilnveidot un kopt.

 

Konkursā aicināti piedalīties visu Liepājas atkritumu apsaimniekošanas reģiona pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi no Liepājas pilsētas, Grobiņas, Rucavas, Nīcas, Pāvilostas, Durbes, Priekules, Aizputes, Vaiņodes, Skrundas, Saldus un Brocēnu novadiem.

 

Lai piedalītos konkursā ir jāuzņem savas vai bērnudārza ielas foto, tad jāļauj vaļa fantāzijai un jāuzzīmē, kāda šī vieta varētu izskatīties pēc 18. gadiem. Zīmējumu var veidot gan viens autors, gan autoru grupa.

 

Konkursam jāreģistrējas elektroniski līdz 19. martam. Foto un gatavos zīmējumus līdz 21. martam jānogādā atkritumu poligonā „Ķīvītes”, Grobiņas pagasts, Grobiņas novads, LV-3430.

 

Nolikumu ar detalizētu informāciju skatīt pielikumā, blakus rakstam.

 

Sagatavoja:

Laima Lapiņa

Jaunākā vides pārvaldības speciāliste
Mob. +371 265 90 414
Laima@liepajasras.lv

Drukāt