Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Lai radošas idejas Jaunā gadā pārtop zaļos darbos! https://t.co/1p2ZFhizZH 2018-12-21
Liepājas RAS DzivoZalak
RT @irliepaja: Poligonā "Ķīvītes" viesojas speciālisti no Krievijas https://t.co/n4VQUaT6wm 2018-09-19
Liepājas RAS DzivoZalak
Stāsta, ka šīs klavieres ir atradušās Liepājas Svētās Annas baznīcas draudzes mājā, un daudzi koru mēģinājumi notik… https://t.co/VBYZZKepFk 2018-09-19

PII audzēkņu radošo darbu konkurss "Mana iela šodien un pēc 18 gadiem"

 

No 1.februāra līdz 21. martam reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs SIA “Liepājas RAS” organizē radošo darbu konkursu reģiona pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem “Mana iela šodien un pēc 18 gadiem”.

 

“Liepājas RAS” šogad aprit 18 gadi. Uzņēmuma misija ir nodrošināt ilgtspējīgas vides aizsardzību reģionā, tādēļ arī radošo darbu konkursa mērķis ir pievērst pašu jaunāko, pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu uzmanību videi, kurā viņi ik dienu atrodas. Aicinām bērnus paskatīties sev apkārt un pasapņot, kāda šī vide varētu izskatīties pēc 18 gadiem, kā to pilnveidot un kopt.

 

Konkursā aicināti piedalīties visu Liepājas atkritumu apsaimniekošanas reģiona pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi no Liepājas pilsētas, Grobiņas, Rucavas, Nīcas, Pāvilostas, Durbes, Priekules, Aizputes, Vaiņodes, Skrundas, Saldus un Brocēnu novadiem.

 

Lai piedalītos konkursā ir jāuzņem savas vai bērnudārza ielas foto, tad jāļauj vaļa fantāzijai un jāuzzīmē, kāda šī vieta varētu izskatīties pēc 18. gadiem. Zīmējumu var veidot gan viens autors, gan autoru grupa.

 

Konkursam jāreģistrējas elektroniski līdz 19. martam. Foto un gatavos zīmējumus līdz 21. martam jānogādā atkritumu poligonā „Ķīvītes”, Grobiņas pagasts, Grobiņas novads, LV-3430.

 

Nolikumu ar detalizētu informāciju skatīt pielikumā, blakus rakstam.

 

Sagatavoja:

Laima Lapiņa

Jaunākā vides pārvaldības speciāliste
Mob. +371 265 90 414
Laima@liepajasras.lv

Drukāt