Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Šodien aicinam uz “Zaļo ideju Re!Strāde” praktiski izglītojošu vides izglītības pasākumiem ar dažādām aktivitātēm u… https://t.co/cgAg6vMEOA 2019-09-05
Liepājas RAS DzivoZalak
Tāda lūk mums Muzeju nakts 2019! Paldies apmeklētājiem :) https://t.co/SVMwlrnovu 2019-07-05
Liepājas RAS DzivoZalak
RT @100gkulturas: Kā Latvijas kultūrvieta pieteikts arī Nenovērtēto lietu muzejs Liepājas pusē. Tas atkritumu poligonā “Ķīvītes” darbojas k… 2019-07-05

Pirmais pasākums “Zaļo ideju Re!Strāde” aizvadīts

10.09.2019

 

Vakar 5. septembrī  atkritumu poligonā "Ķīvītes" aktīvi darbojās teju 100 dalībnieki, kuri projekta "Zaļo ideju Re!Strāde" ietvaros uzzināja par atkritumu apsaimniekošanu reģionā, darināja avosjkas (tīkliņus) kopā ar Anitru Toomu, gatavoja upcycled grāmatzīmes, spēlēja spēles, zīmēja un meklēja Zaļo Vardi aizraujošā šķēršļu trasītē.

 

maza.jpg

 

Šis bija pirmais no trijiem Re!Strādes pasākumiem. Nākošais gaidāms jau 14. septembrī Aizputē, biedrības Serde pagalmā, kur no 10:00-13:00 notiks aktivitātes, kas saistītas ar atbildīgu pārtikas patēriņu,  atkritumu samazināšanu, kā arī kopīgi tiks vārīta DiskoZupa. Tās gatavošanā ir aicināts iesaistīties ikviens. Vēl dažādas spēles un aktivitātēs nodrošinās arī SIA “Liepājas RAS”.

 

 

Vairāk iespējams uzzināt šeit.

 

 

Pasākumu Organizē: Biedrība “Dzīvo Zaļāk!”

Sadarbībā ar: SIA “ Liepājas RAS”, biedrību “Serde”, SIA “ Liepājas Pētertirgus”, biedrību  “Zaļā Brīvība” , biedrību “Zero Waste Latvija”, “Seek the Simple”, Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra  “Liepājas sabiedriskais transports”

Atbalsta: Latvijas Vides aizsardzības fonds

 

maza2.jpg

Pirmais pasākums  “Zaļo ideju Re!Strāde” aizvadīts
Drukāt