Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Lieliska ziņa: Nenovērtēto lietu muzejs atkal gaida Jūs :) #covid19 #tiekamiestagad https://t.co/2eYBdUqUd0 https://t.co/bbgIIUFmdN 2020-05-25
Liepājas RAS DzivoZalak
Līdz ārkārtas situācijas beigām poligonā Ķīvītes nenotiek ekskursijas un nav pieejams Nenovērtēto lietu muzejs. https://t.co/ym2YmvwRUK 2020-05-07
Liepājas RAS DzivoZalak
Būsim atbildīgi! Ieteikumi no @VARAM_Latvija : https://t.co/hIdAVr0Iq8 2020-03-30

Trešo gadu SIA “Liepājas RAS” ir saņēmis Latvijas Vides un reģionālās attīstības ministrijas novērtējumu “Par videi draudzīgu pārvietošanās veidu veicināšanu”

Videi draudzīga dzīvesveida veicināšana ir viens no reģionālā atkritumu apsaimniekošanas centra SIA “Liepājas RAS” nozīmīgiem attīstības mērķiem. Uzņēmums arī šogad atbalstīja Eiropas mobilitātes nedēļas iniciatīvu. Un jau trešo gadu SIA “Liepājas RAS” ir saņēmis Latvijas Vides un reģionālās attīstības ministrijas novērtējumu “Par videi draudzīgu pārvietošanās veidu veicināšanu”. Tas tika piešķirts par dažādām iniciatīvam, kas saistītas ar videi draudzīgu pārvietošanos. Kā piemēram ikdienā  vairāki darbinieki mēro salīdzinoši garu ceļu uz darbu ar velosipēdiem, arī pa poligonu pārvietojas ar velosipēdu.

 

 

Jau par tradīciju kļuvusī akcija Šķiro!Brauc!Laimē!, ar mērķi veicināt atkritumu šķirošanu un videi draudzīgu pārvietošanos.

 

Un ikgadējā uzņēmuma pasākumā Mūsu bērni darbinieku bērniem tika atgādināts par drošība uz ceļa, pirms skolas un dārziņu sezonas sākšanās, lai satiksmē piedalītos droši, gan kā kājāmgājējs, velobraucējs un pasažieris.

 

 

 

 

Eiropas mobilitātes nedēļas mērķis ir aicināt cilvēkus dažādot pārvietošanās veidus, lai risinātu Eiropas Savienības iedzīvotājiem aktuālas problēmas – mazinātu satiksmes sastrēgumus un atmosfēru sasildošo izplūdes gāzu apjomu pilsētās, mudinātu pārvietoties ar velosipēdu un kājām, uzlabojot eiropiešu dzīves un apkārtējās vides kvalitāti.

Trešo gadu SIA “Liepājas RAS” ir saņēmis Latvijas Vides un reģionālās attīstības ministrijas novērtējumu “Par videi draudzīgu pārvietošanās veidu veicināšanu”
Drukāt