Akcija “Šķiro un laimē šovasar!” sāksies augustā

Sākot ar augusta mēnesi uzņēmums “Liepājas RAS” aicina piedalīties akcijā “Šķiro un laimē šovasar!”. Akcijas laikā, no 1. – 31. augustam, iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja, nododot šķirotus otrreizēji izmantojamus atkritumus – tukšās PET pudeles, papīra makulatūru, stikla pudeles un burkas, piedalīties izlozē un laimēt vērtīgas dāvanu kartes.

Šajā gadā „Liepājas RAS”  īpašu akcentu liek uz zaļa un veselīga dzīvesveida popularizēšanu, tādēļ akcija piedāvā īpaši izdevīgus noteikumus zaļā un veselīgā pārvietošanās līdzekļa- velosipēda lietotājiem. Velosipēdistiem uz poligonu „Ķīvītes” Grobiņas pagastā jānogādā šķiroto atkritumu komplekts (kas ietver vismaz 5. saplacinātas PET pudeles un 5. stikla taras vienības) un jāaizpilda aptaujas anketa. Mēneša beigās tiks izlozētas vairākas dāvanu kartes velopreču iegādei 50 eiro vērtībā.

Tiem, kas uz poligonu brauks ar automobili, jāatved šķiroto atkritumu komplekts, kas iekļauj vismaz 10 PET pudeles, 10 stikla taras vienības, un vismaz 10 centimetrus biezu papīra makulatūras sainīti). Automobilisti varēs laimēt dāvanu kartes kancelejas preču iegādei 25 eiro vērtībā.

Akcijas mērķis ir popularizēt zaļo domāšanu un dzīvesveidu, kā arī veicināt iedzīvotāju izpratni par atkritumu šķirošanu. Šī  arī ir iespēja samazināt personiskos izdevumus par atkritumu nodošanu.

Uzņēmums  atgādina, ka sadzīves atkritumu poligonā “Ķīvītes” tiek pieņemti arī cita veida atkritumi saskaņā ar Cenrādi 

Pielikums

Dalies