„Liepājas RAS” iegūst balvu „Zaļākais darba kolektīvs”

Biedrības „Eizenšteins un dēli” un televīzijas kanāla „Rīga TV24” rīkotajā akcijā „Zaļākais darba kolektīvs”, labāko un zaļāko desmitniekā iekļuvis arī SIA „Liepājas RAS” kolektīvs.

Novērtējums gūts pateicoties uzņēmumā īstenotajai ilggadīgajai praksei popularizēt zaļu un veselībai draudzīgu dzīvesveidu ne vien sabiedrībā, bet šos principus īstenot arī uzņēmuma darba kolektīva ikdienā.

Praktiski tas izpaužas kā resursu taupīšana, videi draudzīgu tīrīšanas līdzekļu izmantošana darbinieku kopīgi izmantojamajās telpās, veselīgu ēšanas paradumu izkopšana kolektīvā, ieskaitot garšaugu audzēšanu uzņēmuma birojā. Tāpat „Liepājas RAS” darbinieki kā pārvietošanās līdzekļus bieži izmanto velosipēdus un kolektīvo transporta līdzekli. Tiek praktizētas arī kopīgas fiziskas aktivitātes svaigā gaisā un citas videi un darbinieku labsajūtai nozīmīgas aktivitātes.

Kustību organizē biedrība “Eizenšteins un Dēli” sadarbībā ar „RīgaTV 24”. Atbalsta TVNet.lv, LVRTC un SIA „Getliņi Eko”. Iedvesmot uzņēmumu darbiniekus un vadītājus kļūt par zaļu uzņēmumu un pozicionēt savās vērtībās arī zaļu domāšanu. Zaļāk nozīmē arī lētāk un efektīvāk ilgtermiņā.

Dalies