Liepājas reģiona atkritumu apsaimniekotāju kopīgais paziņojums

Saskaņā ar Liepājas reģiona pašvaldību veiktā iepirkumu konkursa rezultātiem, sadzīves atkritumu apsaimniekošanu no 2016.gada 1.decembra Liepājas pilsētas Ziemeļu daļā, sākot no Tirdzniecības kanāla, kā arī Pāvilostas, Grobiņas un Aizputes novados turpmākos septiņus gadus nodrošinās personu apvienība, ko veido SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Eko Kurzeme”, ko pārstāvēs vides apsaimniekošanas uzņēmums – SIA “Eko Kurzeme”, bet Liepājas Dienvidu daļā, sākot no tirdzniecības kanāla, kā arī Rucavas, Priekules un Vaiņodes novados- pilnsabiedrība „Vides pakalpojumi Liepājai”, kas pārstāv Latvijā zināmo zīmolu „Vides pakalpojumu grupa”.

Veiksmīgā pašvaldību iepirkuma rezultātā, Liepājas reģiona iedzīvotājiem turpmāk būs iespēja saņemt sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu par zemāku cenu kā līdz šim- 14.39 – 14.40 EUR (ar PVN) par m3.

Andris Karlsons, SIA “Eko Kurzeme” izpilddirektors uzsver: “SIA “Eko Kurzeme” saviem klientiem nodrošina kvalitatīvu sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, un arī turpmāk rūpēsies, lai iedzīvotājiem un uzņēmumiem SIA “Eko Kurzeme” darbības teritorijā būtu arī ērti pieejama atkritumu šķirošanas infrastruktūra”.

Līdzīgās domās ir arī pilnsabiedrības “Vides pakalpojumi Liepājai” vadošā partnera “Clean R” valdes loceklis Guntars Levics, atzīstot ka ir gandarīts par iespēju apvienot labāko no līdzšinējās pieredzes, strādājot Rīgā, Daugavpilī un citās Latvijas pilsētās un novados, ar Liepājas partneru ilggadējo pieredzi.

“Tikai apvienojot dažādu pašvaldību un pakalpojuma sniedzēju pieredzi, un sadarbojoties varam nonākt pie iedzīvotājiem ērtākā pakalpojuma. To esam apņēmušies paveikt,” norāda G.Levics.

Atkritumu apsaimniekotāji informē, ka pašreiz spēkā esošie līgumi ar iedzīvotājiem darbosies līdz šā gada 30.novembrim, un pēc šī datuma personām, kuras līgumu nebūs noslēgušas, atkritumu izvešana netiks veikta, jo nebūs tiesiska pamata šādu pakalpojumu sniegt. Tādēļ iedzīvotājiem ir ļoti svarīgi savlaicīgi noslēgt jaunos atkritumu apsaimniekošanas līgumus. Gan privātpersonām, gan juridiskām personām līgumi ar pakalpojumu sniedzēju, kurš strādā attiecīgajā teritorijā, jānoslēdz līdz 31.oktobrim.

Abi uzņēmumi informē, ka iedzīvotāji saņems visu nepieciešamo informāciju par iespējām pārslēgt līgumus par atkritumu apsaimniekošanu.Līgumus būs iespējams noslēgt gan klātienē, gan izmantojot internetu.Katrs iedzīvotājs tāpat tiks informēts par konteinera tālāku lietošanu vai nomaiņu nepieciešamības gadījumā, kā arī izvešanas grafiku atbilstoši noslēgtajam līgumam.

Uzņēmums SIA „Eko Kurzeme” jautājumu un neskaidrību gadījumā, klientus aicina  vērsties Klientu apkalpošanas centrā pa tālr. 63407315 vai 22013939, un informē, ka aktuālākā informācija par SIA “Eko Kurzeme” pieejama – mājas lapā www.ekokurzeme.lv.

Savukārt ar “Vides pakalpojumu grupu” iespājams sazināties zvanot pa tālruņiem 6 345 7777 vai 26667227, kā arī rakstot uz e-pastu: info@vpgrupa.lv. Tāpat papildu informāciju iespējams meklēt mājas lapā www.vpgrupa.lv.

Dace Jansone

Korporatīvās komunikācijas direktore            

„Eco Baltia grupa”

Tālr. +371 28655072

E – pasts dace.jansone@ecobaltia.lv

www.ecobaltia.lv;
www.ekokurzeme.lv

Kaspars Līcītis,

“Clean R” preses sekretārs

Tālrunis: +371 29660003

E-pasts: kaspars.licitis@cleanr.lv

Dalies