Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
RT @LDF_lv: Jau tūlīt sāksies Lielbritānijas vēstniecības Latvijā rīkotais tiešsaistes zaļais meetup "Ceļā uz COP26". Tajā arī sadarbībā ar… 2021-02-18
Liepājas RAS DzivoZalak
Cilvēki no ledusskapjiem grāmatas ņēm ļoti aktīvi. Ļoti populāri ir klasiķu darbi, grāmatas par dārzkopību un par r… https://t.co/DJi9v6PRE9 2021-02-16
Liepājas RAS DzivoZalak
Lai ar kādi vēji pūš, visi pūtīs pāri! 🙏 🤗 https://t.co/VaoQwzfo27 2021-01-25
KONTAKTI

 

Klientu apkalpošanas centrs:

 

+371 63459097;

+371 26446698

 

E-pasts:

birojs@liepajasras.lv

 

Adrese:

"Ķīvītes", Grobiņas pagasts,

Grobiņas novads, LV - 3430

 

Rekvizīti:

Reģ. Nr. 42103023090

AS Swedbank, kods: HABALV22

Konts: LV81HABA0551005351601

 

Biroja tālrunis +371 63459091
Biroja fakss +371 63459092
 
 
Biroja darba laiks
 
Pirmdiena 08:00 - 16:30
Otrdiena 08:00 - 16:30
Trešdiena 08:00 - 16:30
Ceturtdiena 08:00 - 16:30
Piektdiena 08:00 - 16:30
Sestdiena Brīvdiena
Svētdiena Brīvdiena

 

Atkritumu poligona darba laiks

 
Pirmdiena 08:00 - 19:00
Otrdiena 08:00 - 19:00
Trešdiena 08:00 - 19:00
Ceturtdiena 08:00 - 19:00
Piektdiena 08:00 - 19:00
Sestdiena 08:00 - 19:00
Svētdiena 08:00 - 19:00

 

 

 

 

Nenovērtēto lietu muzeja darba laiks

 

Pirmdiena 10:00 - 19:00
Otrdiena 10:00 - 19:00
Trešdiena 10:00 - 19:00
Ceturtdiena 10:00 - 19:00
Piektdiena 10:00 - 19:00
Sestdiena 10:00 - 19:00
Svētdiena 10:00 - 19:00

 

 

 

 

Valdes loceklis

Normunds Niedols

Normunds@liepajasras.lv
Tālr. 63459091

Informāciju par valdi skatīt šeit.

Ražošanas direktors

Māris Grīnfelds
Maris@liepajasras.lv
Tālr. 63459094
Mob. tālr. 26424484

Finanšu direktors

Ivars Laivenieks

Ivars@liepajasras.lv
Mob. tālr. 29491192

Administratīvā vadītāja

Inese Brūdere

Inese@liepajasras.lv
Mob. tālr. 29147017

Galvenā grāmatvede

Antra Vaivare
Antra@liepajasras.lv
Tālr. 63459095
Mob. tālr. 26350328 

Biroja administratore

Eva Skripka

birojs@liepajasras.lv

Tālr. 63459091

Mob. tālr. 29196872

Ražošanas vadītājs

Armands Niedols
Armands@liepajasras.lv
Tālr. 63459098
Mob. tālr. 29188392

Vides inženiere

Liene Jākobsone
Liene@liepajasras.lv
Tālr. 63459096
Mob. tālr. 26732288

Vides pārvaldības speciāliste

Laima Lapiņa

Laima@liepajasras.lv

Tālr. 63459096

Mob. tālr. 26590414

Ražošanas brigadieris

Andris Kapiņš

Andris@liepajasras.lv

Tālr. 63459097
Mob. tālr. 20299422

Projektu vadītāja

Ritma Dubrovska

Ritma@liepajasras.lv

 

Mob.tālr. 29420460

Klientu apkalpošanas speciāliste

Ilze Grīsle
Ilze@liepajasras.lv
Tālr. 63459097
Mob. tālr. 26446698