Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Ļoti jauka iniciatīva @Grobinasnovads 👍🌲Gaidīsim rezultātus: https://t.co/8Lw55y4ubf https://t.co/gH4smKTZsr 2021-01-07
Liepājas RAS DzivoZalak
Lūgums ievērot noteikumus, un pēc iespējas sazināties attālināti. Saudzēsim sevi! https://t.co/MGXKiguljR https://t.co/rC24eNRrdT 2021-01-07
Liepājas RAS DzivoZalak
https://t.co/JYoFYa5YZK 2020-12-31

Zelta kategorijas novērtējumu Liepājas RAS saņem arī šogad

 

Reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs SIA “Liepājas RAS” šogad atkārtoti saņēmis augsto Zelta kategorijas novērtējumu. Balvas pasniegšana notika 13. jūnijā Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros, ko rīkoja Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts (InCSR).

 

Uzņēmuma valdes loceklis Normunds Niedols: "Paldies Liepājas RAS komandai, kas rada idejas un sadarbojoties tās realizē, lai kļūtu par labi pārvaldīta uzņēmuma etalonu.” 

 

thumb_show4CL9W4IG_php_1.jpg

 

“Liepājas RAS Ilgtspējas indeksā piedalās kopš 2013. gada, un šo gadu laikā paveiktais un sasniegtie rezultāti ir ne tikai izmērāmi skaitļos, bet arī redzami un jūtami uzņēmuma darba vides, tirgus attiecību, stratēģijas, apkārtējās vides un vietējās kopienas aspektos. Liepājas RAS organizācijas kultūra ir sasniegumu kultūra, kas ir ceļā uz izcilību”, papildina uzņēmuma administratīvā vadītāja Inese Brūdere

 

Ilgtspējas indekss ir praktisks stratēģiskās vadības instruments, kura ietvaros uzņēmumiem tiek piedāvāta iespēja izvērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni vairākās pārvaldības jomās. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS).

Zelta kategorijas novērtējumu Liepājas RAS saņem arī šogad
Drukāt