Liepājas RAS” izsludina sezonas akciju „Šķiro, brauc un laimē!”

Sekmējot zaļo, veselīgo un videi draudzīgo pārvietošanos ar velosipēdu, sākot ar šā gada aprīļa mēnesi, uzņēmums “Liepājas RAS” aicina ikdienas velobraucējus, gan arī tos, kas velosipēdu izmanto tikai aktīvajai atpūtai, piedalīties sezonas šķirošanas akcijā “Šķiro, brauc un laimē!”. Akcijas laikā, no 1.aprīļa līdz  30. septembrim, iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja, nododot šķirotus otrreizēji izmantojamus atkritumus – tukšās PET pudeles, stikla pudeles un burkas, piedalīties izlozē un laimēt vērtīgas „Liepājas RAS” sarūpētas balvas- kvalitatīvus un praktiskus termosus.

Akcijas noteikumi: Velosipēdistiem uz poligonu „Ķīvītes” Grobiņas pagastā jānogādā šķiroto atkritumu komplekts (kas ietver vismaz 10 saplacinātas PET pudeles un 5 stikla taras vienības) un jāpiereģistrējas izlozei. Katra mēneša beigās tiks izlozēts viens balvas ieguvējs. Savukārt, aktīvākais akcijas dalībnieks, kurš būs atvedis visvairāk sašķirotās taras,  tiks noskaidrots rudenī, noslēdzoties akcijai, un tiks pie īpašas balvas.

Akcijas mērķis ir popularizēt zaļo domāšanu un dzīvesveidu, kā arī veicināt iedzīvotāju izpratni par atkritumu šķirošanu. Šī arī ir iespēja samazināt personiskos izdevumus par atkritumu nodošanu.

Uzņēmums arī  atgādina, ka sadzīves atkritumu poligonā “Ķīvītes” darbojas labiekārtots Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums, uz kuru privātpersonas bez maksas var atvest dažāda veida šķirotus atkritumus lielākā daudzumā. Mēs pieņemam papīru, kartonu, plastmasas pudeles, citu plastmasu, pudeļu un logu stiklu, metālu, bīstamos atkritumus, elektropreces, lielizmēra sadzīves atkritumus, tekstilu, zaļos jeb dārzu un parku atkritumus. Vairāk informācijas par Šķiroto atkritumu savākšanas laukuma darbības principiem un izmantošanas noteikumiem var atrast šeit

Pielikums

Dalies