Noslēdzies pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu radošo darbu konkurss „Mana iela šodien un pēc 18 gadiem“

 

Šā gada 21. martā noslēdzās reģionālā atkritumu apsaimniekošanas centra SIA “Liepājas RAS” organizētais radošo darbu konkurss reģiona pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem “Mana iela šodien un pēc 18 gadiem”.

 

Konkursa mērķis bija pievērst pašu jaunāko, pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu uzmanību videi, kurā viņi ik dienu atrodas. Aicinājām bērnus paskatīties sev apkārt un pasapņot, kāda šī vide varētu izskatīties pēc 18 gadiem, kā to pilnveidot un kopt.

 

Lai piedalītos konkursā bija jāuzņem savas vai bērnudārza ielas foto, sniedzot ieskatu pašreizējā vidē. Tad jāļauj vaļa fantāzijai un jāuzzīmē, kāda šī vieta varētu izskatīties pēc 18. gadiem. Zīmējumu varēja veidot gan viens autors, gan autoru grupa.

 

Konkursā piedalījās 13 pirmsskolas izglītības iestādes gan no Liepājas, gan reģiona – Grobiņas, Vaiņodes, Skrundas. Kopā 24 grupiņas, kas iesaistīja vairāk kā 130 bērnu.

 

Konkursa uzvarētāju izvēlējās “Liepājas RAS” kolektīvs balsojot. Izvēle nebija ne viegla, ne vienkārša, jo acīmredzami – katrs darbiņš ir unikāls ar savu ideju un izpratni, kā bērni redz vidi sev apkārt.

 

Konkursa uzvarētāji ir grupa “Bitītes” no Vaiņodes pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte”. Viņi iegūst savai grupiņai dāvanu karti 200 EUR vērtībā. “Bitītes” savā zīmējumā bija attēlojuši savu bērnudārza pagalmu ar lielu smilšu kasti, dzīvnieku sētu, puķēm un kokiem. Šim radošajam darbam bija sarežģīts tehniskais izpildījums – darbs bija veidots no dažādiem materiāliem, aplikācijām un faktūrām.

 

Z__l__te__Bit__tes_3.jpg

 

Savukārt, simpātiju balvu- Liepājas ceļojošā cirka “Bez temata” izrādi- būs iespēja redzēt Liepājas pirmskolas izglītības iestādes “Zīļuks” 9.grupai. Viņi savā zīmējumā attēlojuši lielu slidotavu, kur visi kopā var atpūsties.

 

Z____uks9.grupa_3.jpg

 

Radošā konkursa darbus vienkopus aicinām apskatīt poligonā “Ķīvītes” Muzeju nakts ietvaros š.g. 19. maijā.

 

Lielu paldies vēlamies teikt autoriem un to pasniedzējiem, Jūs esat izdarījuši lielisku darbu. Paldies!

 

Sagatavoja:

Laima Lapiņa

SIA „Liepājas RAS” Jaunākā vides pārvaldības speciāliste
Mob. +371 265 90 414
Laima@liepajasras.lv

Dalies