Korporatīvās ilgtspējas indeksā Liepājas RAS sasniedz izcilības līmeni un iegūst Platīna kategorijas novērtējumu

Liepājas reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs, pašvaldību kapitālsabiedrība SIA “Liepājas RAS” (īpašnieki Liepājas pilsētas dome, SIA “RAS 30”, Grobiņas novada dome), devīto gadu piedaloties Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta (InCSR) organizētajā Ilgtspējas indeksā, šogad sasniedz izcilības jeb Platīna kategorijas līmeni.

“Mēs apzināmies savu atbildību, prioritātes un pilnveidojamos aspektus, un rīkojamies atbilstoši savai identitātei un izpratnei par atbildīgu pārvaldību. Esmu lepns par mūsu komandu, kas ir unikāla savā dažādībā. Esmu lepns par darbu, ko esam veikuši sava uzņēmuma ilgtspējas nodrošināšanā! Sasniegtais rezultāts dod spēku mums, dod pārliecību klientiem un partneriem, ka esam stabili, uzticami, droši un atvērti sadarbībai un vides aizsardzības jautājumu risināšanā”, vērtējot rezultātus, norāda Normunds Niedols, Liepājas RAS valdes loceklis.

Ivars Laivenieks, Liepājas RAS finanšu direktors akcentē: “Neskatoties uz ierobežotajiem resursiem un mums kā publiskai personai uzlikto rāmi, esam konkurētspējīgi ceļā uz ilgtspējīgu attīstību. ”

“Mēs esam neliela, bet gana jaudīga un uz izcilību motivēta organizācija. Vien mēs paši zinām, kādu atbildību un darbu prasa šie sasniegumi,” piebilst Inese Brūdere, Liepājas RAS administratīvā vadītāja.

Liepājas RAS InCSR Ilgtspējas indeksā piedalās kopš 2013. gada. Šo gadu laikā,  vadoties pēc ekspertu sniegtajiem ieteikumiem, konsultācijām, piedaloties InCSR organizētos informatīvos un izglītojošos pasākumus un gūstot pieredzi no labākajiem pasaules, Eiropas un vietējiem uzņēmumiem, Liepājas RAS pilnveidots vērtējums no Bronzas kategorijas līdz pat Platīna kategorijai, kā arī saņemtas vairākas īpašu kategoriju nominācijas.

Uzziņai: Ilgtspējas indekss ir praktisks stratēģiskās vadības instruments, kura ietvaros uzņēmumiem tiek piedāvāta iespēja izvērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni vairākās pārvaldības jomās. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS).

Dalies