Kontakti

Klientu apkalpošanas centrs

+371 634 590 97
+371 264 466 98

Sazinies ar mums

E-pasts
birojs@liepajasras.lv

Adrese
“Ķīvītes”, Grobiņas pagasts, Grobiņas novads, LV-3430

Rekvizīti
Reģ. Nr.: 42103023090
AS Swedbank, kods: HABALV22
Konts: LV81HABA0551005351601

Biroja tālrunis
+371 634 590 91


Darba laiki

Birojs

Pirmdiena8:00 – 16:30
Otrdiena8:00 – 16:30
Trešdiena8:00 – 16:30
Ceturtdiena8:00 – 16:30
Piektdiena8:00 – 16:30
SestdienaBrīvdiena
SvētdienaBrīvdiena

Atkritumu poligons

Pirmdiena8:00 – 19:00
Otrdiena8:00 – 19:00
Trešdiena8:00 – 19:00
Ceturtdiena8:00 – 19:00
Piektdiena8:00 – 19:00
Sestdiena8:00 – 19:00
Svētdiena8:00 – 19:00

Nenovērtēto lietu muzejs

Pirmdiena10:00 – 19:00
Otrdiena10:00 – 19:00
Trešdiena10:00 – 19:00
Ceturtdiena10:00 – 19:00
Piektdiena10:00 – 19:00
Sestdiena10:00 – 19:00
Svētdiena10:00 – 19:00

Papildus kontaktinformācija

Normunds Niedols

Valdes loceklis

normunds@liepajasras.lv
+371 634 590 91

Vairāk informācija par valdi

Māris Grīnfelds

Ražošanas direktors

maris@liepajasras.lv
+371 634 590 94

Ivars Laivenieks

Finanšu direktors

ivars@liepajasras.lv
+371 294 911 92

Inese Brūdere

Administratīvā vadītāja

inese@liepajasras.lv
+371 291 470 17

Antra Vaivare

Galvenā grāmatvede

antra@liepajasras.lv
+371 634 590 95
+371 263 503 28

Eva Skripka

Biroja administratore

birojs@liepajasras.lv
+371 634 590 91
+371 291 968 72

Liene Jākobsone

Vides inženiere

liene@liepajasras.lv
+371 634 590 96
+371 267 322 88

Laima Lapiņa

Vides pārvaldības speciāliste

laima@liepajasras.lv
+371 634 590 96
+371 265 904 14

Andris Kapiņš

Ražošanas brigadieris

andris@liepajasras.lv
+371 634 590 97
+371 202 994 22

Armands Niedols

Ražošanas vadītājs

armands@liepajasras.lv
+371 634 590 98
+371 291 883 92

Ilze Grīsle

Klientu apkalpošanas speciāliste

ilze@liepajasras.lv
+371 634 590 97
+371 264 466 98

Seko jaunumiem arī

Facebook
Twitter

Dalies