Kontakti

Klientu apkalpošanas centrs

+371 264 466 98
kac@liepajasras.lv

Sazinies ar mums

E-pasts
birojs@liepajasras.lv

Adrese
“Ķīvītes”, Grobiņas pagasts, Dienvidkurzemes novads, LV-3430

Rekvizīti
Reģ. Nr.: 42103023090
AS Swedbank, kods: HABALV22
Konts: LV81HABA0551005351601

E-pasts rēķiniem
rekini@liepajasras.lv

Biroja tālrunis
+371 634 590 91


Darba laiki

Birojs

Pirmdiena8:00 – 16:30
Otrdiena8:00 – 16:30
Trešdiena8:00 – 16:30
Ceturtdiena8:00 – 16:30
Piektdiena8:00 – 16:30
SestdienaBrīvdiena
SvētdienaBrīvdiena

Atkritumu poligons

Pirmdiena8:00 – 19:00
Otrdiena8:00 – 19:00
Trešdiena8:00 – 19:00
Ceturtdiena8:00 – 19:00
Piektdiena8:00 – 19:00
Sestdiena8:00 – 19:00
Svētdiena8:00 – 19:00

Nenovērtēto lietu muzejs

Pirmdiena8:00 – 19:00
Otrdiena8:00 – 19:00
Trešdiena8:00 – 19:00
Ceturtdiena8:00 – 19:00
Piektdiena8:00 – 19:00
Sestdiena8:00 – 19:00
Svētdiena8:00 – 19:00

Papildus kontaktinformācija

Normunds Niedols

Valdes loceklis

normunds@liepajasras.lv
+371 634 590 91

Vairāk informācija par valdi

Inese Brūdere

Administratīvā direktore

inese@liepajasras.lv
+371 29147017

Ivars Laivenieks

Finanšu direktors

ivars@liepajasras.lv
+371 294 911 92

Diāna Hartmane

Ārējās komunikācijas speciāliste

diana@liepajasras.lv
+371 288 767 97

Antra Vaivare

Galvenā grāmatvede

antra@liepajasras.lv
+371 634 590 95
+371 263 503 28

Eva Skripka

Biroja administratore

birojs@liepajasras.lv
+371 634 590 91
+371 291 968 72

Armands Niedols

Ražošanas vadītājs

armands@liepajasras.lv
+371 29188392

Ilze Grīsle

Klientu apkalpošanas centra vadītāja

ilze@liepajasras.lv
+371 264 466 98

Pēteris Dovgvillo

Ražošanas tehniskais speciālists

peteris@liepajasras.lv
+371 202 064 59

Aija Štāle

Vides pārvaldības vadošā speciāliste

aija@liepajasras.lv
+371 296 364 61

Rolands Lēvalds

Vides pārvaldības galvenais speciālists

rolands@liepajasras.lv
+371 26286629

Laima Druva

Vides pārvaldības speciāliste

laima@liepajasras.lv
+371 26590414

Andris Kapiņš

Galvenais saimniecības pārzinis

andris@liepajasras.lv
+371 202 994 22

Gints Nikolajevs

Darba aizsardzības vecākais speciālists

gints@liepajasras.lv
+371 293 594 27

Māris Grīnfelds

Vecākais eksperts ražošanas jautājumos

maris@liepajasras.lv
+371 634 59094

Seko jaunumiem arī

Facebook
Twitter

Dalies