Piekļūstamības paziņojums

SIA “Liepājas RAS” saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 14. jūlija noteikumiem Nr. 445 “Kārtība, kādā iestādes ievieto informāciju internetā” (turpmāk – noteikumi Nr. 445) apņemas savu tīmekļvietni veidot piekļūstamu.

Šis paziņojums attiecas uz www.liepajasras.lv .

Izvērtējums tiek veikts, izmantojot WCAG vadlīniju 2.0. AA versiju (vienkāršotais tīmekļvietnes piekļūstamības izvērtējums).

Atbilstības statuss

Ņemot vērā, ka SIA “Liepājas RAS” 23.03.2021. pārgāja uz jaunu tīmekļvietnes dizainu, mājas lapa izstrādāta atbilstoši piekļūstamības direktīvas prasībām.

Piekļūstamības alternatīvas

Gadījumā, ja tīmekļvietnes saturs ir Jums nepiemērotā formātā un nepieciešams alternatīvs risinājums, sūtiet pieprasījuma vēstuli elektroniski uz iestādes adresi birojs@liepajasras.lv , norādot:

  • saiti (URL) uz nepiekļūstamo saturu;
  • nepieciešamo formātu, kādā sagatavot informāciju;
  • vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi.

Ziņas par paziņojuma sagatavošanu

Atjaunots 22.12.2021.

Atsauksmēm un saziņai

Lai informētu par pamanītajām piekļūstamības problēmām vai lūgtu nodrošināt pieejamību tādai informācijai vai dokumentam, kam jūs nevarat piekļūt, Jūs varat sazināties ar birojs@liepajasras.lv .

Izpildes nodrošināšanas procedūra un sūdzību iesniegšanas kārtība

Ja SIA “Liepājas RAS” nav atbilstoši reaģējusi uz lietotāja iesniegumu vai sūdzību par tīmekļvietnes satura piekļūstamību, lietotājs var iesniegt sūdzību Latvijas Republikas Tiesībsargam elektroniski uz adresi tiesibsargs@tiesibsargs.lv, papildu informācija tīmekļvietnē www.tiesibsargs.lv.

Dalies