Liepājas RAS saņem statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”

Foto: Kristers Reinis. Pasākums "Mūsu bērni darbā".

Šodien, 3.jūnijā, reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs SIA “Liepājas RAS” saņēma Sabiedrības integrācijas fonda piešķirtu statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”.

“Šis novērtējums, ko uzņēmums šodien saņēma, sniedz pārliecību, ka attieksme, ar kādu īstenojam savas rīcības, ir īstā un pareizā”, secina valdes loceklis Normunds Niedols.

“Mēs zinām, kas ir svarīgi mūsu darbiniekiem un atbilstoši arī veidojam uzņēmuma darba vidi –  34% darbinieku ir pirmsskolas un skolas vecuma bērni, 15% mūsu darbinieku šobrīd ir aprūpējams tuvinieks, 41% mūsu darbinieku ir vecumā 50+, vidējais darba stāžs uzņēmumā ir 8,2 gadi. Šie ir tikai daži no aspektiem, kas kalpo par pamatu iekļaujošas darba vides veidošanā, kurā ikviens darbinieks jūtas piederīgs”, piebilst administratīvā vadītāja Inese Brūdere.

Uzziņai. Sabiedrības integrācijas fonds īsteno iniciatīvu “Ģimenei draudzīga darbavieta”, kuras ietvaros tiek godināti ģimenēm draudzīgāko prakšu ieviesēji starp darba devējiem Latvijā. Iniciatīvas mērķis ir veicināt ģimenēm draudzīgas darba vides attīstību Latvijā un vairot sabiedrības izpratni par to, ko nozīmē ģimenēm draudzīga darbavieta. Vairāk informācijas www.sif.gov.lv

Dalies