Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Jau astoto gadu piedaloties Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta (InCSR) organizētajā Ilgtspējas indeksā… https://t.co/9AqhuCl72u 2020-06-15
Liepājas RAS DzivoZalak
Aicinām reģiona iedzīvotājus aktīvi šķirot un izvēlēties videi draudzīgākus braucamrīkus, piedaloties "Šķiro! Brauc… https://t.co/ncSQ6T22VW 2020-06-09
Liepājas RAS DzivoZalak
Saudzējiet veselību un ievērojat drošības noteikumus, piemēram, demontējot šīferi: https://t.co/kQMu6xf8QM #azbests #kurnodotazbestu 2020-06-09
KONTAKTI

 

Klientu apkalpošanas centrs:

 

+371 63459097;

+371 26446698

 

E-pasts:

birojs@liepajasras.lv

 

Adrese:

"Ķīvītes", Grobiņas pagasts,

Grobiņas novads, LV - 3430

 

Rekvizīti:

Reģ. Nr. 42103023090

AS Swedbank, kods: HABALV22

Konts: LV81HABA0551005351601

 

Biroja tālrunis +371 63459091
Biroja fakss +371 63459092
 
 
Biroja darba laiks
 
Pirmdiena 08:00 - 16:30
Otrdiena 08:00 - 16:30
Trešdiena 08:00 - 16:30
Ceturtdiena 08:00 - 16:30
Piektdiena 08:00 - 16:30
Sestdiena Brīvdiena
Svētdiena Brīvdiena

 

Atkritumu poligona darba laiks

 
Pirmdiena 08:00 - 19:00
Otrdiena 08:00 - 19:00
Trešdiena 08:00 - 19:00
Ceturtdiena 08:00 - 19:00
Piektdiena 08:00 - 19:00
Sestdiena 08:00 - 19:00
Svētdiena 08:00 - 19:00

 

 

 

 

Nenovērtēto lietu muzeja darba laiks

 

Pirmdiena 10:00 - 19:00
Otrdiena 10:00 - 19:00
Trešdiena 10:00 - 19:00
Ceturtdiena 10:00 - 19:00
Piektdiena 10:00 - 19:00
Sestdiena 10:00 - 19:00
Svētdiena 10:00 - 19:00

 

 

 

 

Valdes loceklis

Normunds Niedols

Normunds@liepajasras.lv
Tālr. 63459091

Informāciju par valdi skatīt šeit.

Ražošanas direktors

Māris Grīnfelds
Maris@liepajasras.lv
Tālr. 63459094
Mob. tālr. 26424484

Finanšu direktors

Ivars Laivenieks

Ivars@liepajasras.lv
Mob. tālr. 29491192

Administratīvā vadītāja

Inese Brūdere

Inese@liepajasras.lv
Mob. tālr. 29147017

Galvenā grāmatvede

Antra Vaivare
Antra@liepajasras.lv
Tālr. 63459095
Mob. tālr. 26350328 

Biroja administratore

Eva Kļava

birojs@liepajasras.lv

Tālr. 63459091

Mob. tālr. 29196872

Poligona tehnoloģisko sistēmu inženiere

Liene Jākobsone
Liene@liepajasras.lv
Tālr. 63459096
Mob. tālr. 26732288

Vides pārvaldības speciāliste

Laima Lapiņa

Laima@liepajasras.lv

Tālr. 63459096

Mob. tālr. 26590414

Projektu vadītāja

Ritma Dubrovska

Ritma@liepajasras.lv

 

Mob.tālr. 29420460

Mehānikas inženieris

Armands Niedols
Armands@liepajasras.lv
Tālr. 63459098
Mob. tālr. 29188392

Klientu apkalpošanas speciāliste

Ilze Grīsle
Ilze@liepajasras.lv
Tālr. 63459097
Mob. tālr. 26446698