Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
RT @irliepaja: Poligonā "Ķīvītes" viesojas speciālisti no Krievijas https://t.co/n4VQUaT6wm 2018-09-19
Liepājas RAS DzivoZalak
Stāsta, ka šīs klavieres ir atradušās Liepājas Svētās Annas baznīcas draudzes mājā, un daudzi koru mēģinājumi notik… https://t.co/VBYZZKepFk 2018-09-19
Liepājas RAS DzivoZalak
Lai šķirotu atbildīgi:Noskaidro tuvāko atkritumu šķirošanas vietu.Ievēro norādes uz konteineriem. #LiepājasRAS… https://t.co/e0pvKq5UQJ 2018-09-19
KONTAKTI

 

Klientu apkalpošanas centrs:

 

+371 63459097;

+371 26446698

 

E-pasts:

birojs@liepajasras.lv

 

Adrese:

"Ķīvītes", Grobiņas pagasts,

Grobiņas novads, LV - 3430

 

Rekvizīti:

Reģ. Nr. 42103023090

AS Swedbank, kods: HABALV22

Konts: LV81HABA0551005351601

 

Biroja tālrunis +371 63459091
Biroja fakss +371 63459092
 
 
Biroja darba laiks
 
Pirmdiena 08:30 - 16:30
Otrdiena 08:30 - 16:30
Trešdiena 08:30 - 16:30
Ceturtdiena 08:30 - 16:30
Piektdiena 08:30 - 16:30
Sestdiena Brīvdiena
Svētdiena Brīvdiena

 

Atkritumu poligona darba laiks

 
Pirmdiena 08:00 - 19:00
Otrdiena 08:00 - 19:00
Trešdiena 08:00 - 19:00
Ceturtdiena 08:00 - 19:00
Piektdiena 08:00 - 19:00
Sestdiena 08:00 - 19:00
Svētdiena 08:00 - 19:00

 

 

 

 

Nenovērtēto lietu muzeja darba laiks

 

Pirmdiena 08:00 - 19:00
Otrdiena 08:00 - 19:00
Trešdiena 08:00 - 19:00
Ceturtdiena 08:00 - 19:00
Piektdiena 08:00 - 19:00
Sestdiena 08:00 - 19:00
Svētdiena 08:00 - 19:00

 

 

 

 

 

Valdes loceklis

EdgarsFoto_1018.jpg

Normunds Niedols
Normunds@liepajasras.lv
Tālr. 63459091

Informāciju par valdi skatīt šeit.

Ražošanas direktors

EdgarsFoto_1044.jpg

Māris Grīnfelds
Maris@liepajasras.lv
Tālr. 63459094
Mob. tālr. 26424484

Finanšu direktors

EdgarsFoto_1033.jpg

Ivars Laivenieks
Ivars@liepajasras.lv

Tālr. 63459097
Mob. tālr. 29491192

Administratīvā vadītāja

EdgarsFoto_1053.jpg

Inese Brūdere
Inese@liepajasras.lv
Tālr. 63459093
Mob. tālr. 29147017

Galvenā grāmatvede

EdgarsFoto_1054.jpg

Antra Vaivare
Antra@liepajasras.lv
Tālr. 63459095
Mob. tālr. 26350328 

Biroja administratore

eva_foto_2.jpg

Eva Kļava

birojs@liepajasras.lv

Tālr. 63459091

Fakss: 63459092

Mob. tālr. 29196872

Vides pārvaldības galvenā speciāliste

EdgarsFoto_1036.jpg

Zane Siksna
Zane@liepajasras.lv
Tālr. 63459096
Mob. tālr. 26156407

Projektu vadītāja

EdgarsFoto_1023.jpg

Ritma Dubrovska

Ritma@liepajasras.lv

Mob.tālr. 29420460

Mehānikas inženieris

EdgarsFoto_1030.jpg

Armands Niedols
Armands@liepajasras.lv
Tālr. 63459098
Mob. tālr. 29188392

Klientu apkalpošanas speciāliste

EdgarsFoto_1061.jpg

Ilze Grīsle
Ilze@liepajasras.lv
Tālr. 63459097
Mob. tālr. 26446698

Ražošanas uzraugs

EdgarsFoto_1057.jpg

Dainis Ermansons
Dainis@liepajasras.lv
Tālr. 63459097
Mob. tālr. 26669610

Gāzes iekārtu tehniķis

EdgarsFoto_1039.jpg

Zigmunds Valentinovičs
Zigmunds@liepajasras.lv
Tālr. 63459098
Mob. tālr. 26564800

Infiltrāta attīrīšanas iekārtas operators

EdgarsFoto_1046.jpg

Virginijus Urņežus
Virginijus@liepajasras.lv
Mob. tālr. 26667537

Vides pārvaldības jaunākā speciāliste

 

Laima Lapiņa

Laima@liepajasras.lv

Tālr. 63459096

Mob. tālr. 26590414