Aicinām piedalīties seminārā “Latvijas zaļais kurss atkritumu saimniecībā”

Tumši zaļš attēls, jūras tipa konteinera siena un elektrības spuldze lietus laikā.

SIA Liepājas RAS sadarbībā ar Latvijas atkritumu saimniecības uzņēmumu asociāciju un biedrību “Dzīvo Zaļāk” aicina piedalīties seminārā “Latvijas zaļais kurss atkritumu saimniecībā”.

Eiropas zaļais kurss arī Latvijas atkritumu saimniecības nozarē nozīmē inovatīvas pārmaiņas un unikālus izaicinājumus. Tādējādi Latvijas atkritumu saimniecība savā ilgtspējīgā attīstībā ir uzsākusi ceļu, lai veidotos par modernu, resursu ziņā efektīvu un konkurētspējīgu nozari, kura savā darbībā īsteno būtiskākos klimatneitralitātes principus, proti, siltumnīcemisiju gāzu samazinājums (SEG), inovatīvas tehnoloģijas un moderna infrastruktūra, aprites ekonomikas principu īstenošana, atjaunīgu resursu izmantošana.

Šī tēma un principi ir aktuāli gan ikvienai organizācijai, kas strādā šajā nozarē, gan arī institūcijām, kas veido normatīvo ietvaru un kontrolē darbības. Visaptveroša, vienota izpratne un efektīva sadarbība ir priekšnosacījumi nozares mērķu sasniegšanai.

Aicinām atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu pārstāvjus, ekspertus, pašvaldību un valsts institūciju pārstāvjus un citus interesentus uz tikšanos tradicionālajā atkritumu apsaimniekošanas nozares seminārā 2022. gada 25. – 26. augustā.

Norises vietas un laiki:

25. augustā no plkst. 11.00 “Ķīvītes”, Grobiņas pagasts; no plkst. 19.00 vakara pasākums Spīķeris 53, Vecā Ostmala 53, Liepājā.

26. augustā no plkst. 9.30 – 14.00 koncertzāle “Lielais Dzintars” (Civita Nova 6 zāle), Radio iela 8, Liepājā.

Reģistrācija semināram būs pieejama no 1. augusta.

Aktuālā informācija par semināra programmu drīzumā būs pieejama www.liepajasras.lv.

Dalies