Korporatīvās ilgtspējas indeksā Liepājas RAS atkārtoti iegūst Platīna kategorijas novērtējumu

Liepājas RAS, reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs, š.g. 17. jūnijā atkārtoti iegūst Platīna kategorijas novērtējumu.

Jau desmito gadu piedaloties Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta (InCSR) organizētajā Ilgtspējas indeksā, Liepājas RAS šogad izdevās noturēt iepriekš sasniegto Platīna kategorijas novērtējumu.

“Platīna kategorijas novērtējums ļauj mums noticēt saviem spēkiem un savai varēšanai – ko mēs spējam sasniegt un noturēt. Ilgtspējas indekss un Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros  parakstītais Ilgtspējas kodekss pilnībā atbilst Liepājas RAS identitātei un manai kā vadītāja izpratnei par to, kas ir ilgtspējīga un atbildīga uzņēmuma attīstības pamats”, stāsta Normunds Niedols, Liepājas RAS valdes loceklis.

“Mēs esam neliela, bet jaudīga organizācija. Labprāt dalāmies ar savu labo praksi un priecājamies, ja mums izdodas iedvesmot panākumiem arī citas organizācijas. Iet pa izcilības ceļu ir lieliska izvēle ne tikai personiskajā līmenī, bet arī organizācijas un pat valsts līmenī”,  piebilst Inese Brūdere, Liepājas RAS administratīvā direktore.

Liepājas RAS InCSR Ilgtspējas indeksā piedalās kopš 2013. gada. Šo gadu laikā,  vadoties pēc ekspertu sniegtajiem ieteikumiem, konsultācijām, piedaloties InCSR organizētos informatīvos un izglītojošos pasākumus un gūstot pieredzi no labākajiem pasaules, Eiropas un vietējiem uzņēmumiem, Liepājas RAS savu sniegumu spēja pilnveidot no Bronzas kategorijas līdz pat Platīna kategorijai.

“Liepājas RAS” valdes loceklis Normunds Niedols un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane. Foto: Rūdolfs Liepiņš
Ilgtspējas kodekss

Dalies