Lielā talka jau sestdien

Laukumā atkritumu konteineri. Bildes dziļumā atkritumu kalns.

Jau sestdien, 24. aprīlī, visā Latvijā katrs atsevišķi, un tomēr kopā piedalīsimies Lielajā talkā. Informāciju par Lielās talkas norisi sniedz Lielās talkas organizatori.

Liepājas reģionālā atkritumu apsaimniekošanas centra SIA “Liepājas RAS” apsaimniekotajā poligonā “Ķīvītes” gan Lielās talkas laikā, gan arī ikdienā privātpersonām piedāvājam iespēju bez maksas nodot šķirotus atkritumus, tai skaitā, zaļos jeb dārzu un parku atkritumus. Pārējo atkritumu pieņemšana notiks ikdienas režīmā, saskaņā ar cenrādi.

Paredzot, ka Lielās talkas dienā poligonā iespējama lielāka cilvēku plūsma, aicinām pirms ierašanās sazināties ar klientu apkalpošanas centru, zvanot uz tel. nr. 63459097 vai 26446698, kā arī ievērot valstī noteiktos COVID-19 drošības nosacījumus (distancēšanās, sejas masku lietošana).

Liepājas RAS aicina ikvienu sniegt savu ieguldījumu ilgtspējīgu ideju īstenošanā ne tikai reizi gadā, Lielās talkas dienā, bet arī ikdienā uzturēt tīru apkārtējo vidi, sakoptu un labiekārtotu savu mājvietu un īpašumu, ar personisku atbildību iesaistīties atkritumu sistēmas pilnveidē un realizācijā – atkritumus neradīt, tos šķirot, izturēties ar pietāti pret dabu un tās resursiem.

Dalies