Liepājas RAS pievienojas iniciatīvai “Misija Nulle”

SIA “Liepājas RAS” 28. jūnijā piedalījās iniciatīvas “Misija Nulle” vasaras forumā “Veselīga un droša darba kultūra Misijas Nulle sasniegšanai – utopija vai realitāte”. Šajā dienā tiek arī atzīmēta Pasaules veselības aizsardzības un darba drošības diena, kas ir īpaši nozīmīgs datums, lai pulcētu  atbildīgus darba devējus ar mērķi novērst darbā un ar to saistīto apstākļu rezultātā radušos nelaimes gadījumus, preventīvi ieviešot pasākumus darbinieku veselības aizsardzībai un saglabāšanai.

Pasākumā piedalījās mūsu administratīvā direktore Inese Brūdere, kā arī tika parakstīta “Misija Nulle” harta: “”Misija Nulle” atbilst arī mūsu, Liepājas RAS, izpratnei par drošu, veselīgu, līdzsvarotu un labbūtīgu darba vidi.”

Attēlā SCHWENK Latvija valdes locekle Linda Šedlere un SIA "Liepājas RAS" administratīvā direktore Inese Brūdere
SCHWENK Latvija valdes locekle Linda Šedlere un SIA “Liepājas RAS” administratīvā direktore Inese Brūdere

Iniciatīvas “Misija Nulle” ierosinātājs SCHWENK Latvija ir vadošais būvmateriālu ražotājs Latvijā. Šī iniciatīva darbosies kā platforma, ekspertu tīkls, sniedzot tās dalībniekiem atbalstu dažādu jautājumu risināšanā saistībā ar darbinieku veselības un drošības jautājumiem darba vidē.

28. jūnijā “Misijai Nulle” pievienojās SIA “Liepājas RAS” un vēl 13  darba devēji, kuri gatavi mācīties un sadarboties, lai vēl labāk nosargātu savu savu darbinieku veselību un drošību – SIA Bonava, AS Būvuzņēmums Restaurators, AS Cēsu Alus, SIA “Darba Aizsardzības Eksperts”, SIA Gren Latvijā, VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”, AS Rīgas Siltums, SIA Sunstar Group, SIA Sunstar Academy, SIA “Mittech”, SIA “Optiv”, Safe ME SIA, Trelleborg Wheel Systems.

Cilvēku grupa pozē kopbildei, daļao rokās ir Misija Nulle harta
“Misija Nulle” vasaras forums “Veselīga un droša darba kultūra Misijas Nulle sasniegšanai – utopija vai realitāte” dalībnieki.

Pievienoties iniciatīvai ir aicināts ikviens uzņēmums, kas vēlas uzlabot savā uzņēmumā esošos darba drošības standartus, kā arī parakstīt “Missija Nulle” hartu, ieviešot savā darbībā principus, kuru centrā ir cilvēks, viņa drošība un veselība. Iniciatīvas dalībniekiem ir iespēja piedalīties ekspertu tīkla izveidē, dalīties ar labajiem piemēriem un praktisko pieredzi, mācīties, kopīgiem spēkiem pilnveidot darba vidi, ieviešot jaunas un efektīvas metodes savu darbinieku veselības un drošības aizsardzībai.

Iniciatīvai “Misija Nulle” var sekot līdzi tās tīmekļvietnē www.misijanulle.lv un sociālo mediju kontos.

Misija Nulle harta
Iniciatīvas Missija Nulle harta

Dalies