Zaļākā svētku eglīte 2020

No 24. novembra līdz 23. decembrim reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs SIA “Liepājas RAS” organizē konkursu reģiona pirmskolas izglītības iestādēm “Zaļākā svētku eglīte 2020”.

Konkursa mērķis ir veicināt pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņu un darbinieku izpratni par videi draudzīgu un atbildīgu svētku svinēšanu un atkritumu rašanās samazināšanu jo īpaši svētku laikā.

Aicināti piedalīties ir visu Liepājas atkritumu apsaimniekošanas reģiona pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi no Liepājas pilsētas, Grobiņas, Rucavas, Nīcas, Pāvilostas, Durbes, Priekules, Aizputes, Vaiņodes, Skrundas, Saldus un Brocēnu novadiem.

Lai piedalītos akcijā pirmskolas izglītības iestāžu grupiņām ir jāsagatavo radoša prezentācija par grupiņas “Zaļāko svētku eglīti 2020”, kā tā tiek rotāta videi atbildīgā veidā un kā grupiņā sagaida svētkus, domājot par videi atbildīgām rīcībām, dāvanām un radīto atkritumu samazināšanu.

Sešas radošākās prezentācijas balvā iegūs dāvanu karti no Veikala- noliktavas “DEPO” 100 EUR vērtībā un, ja situācija valstī ļaus, arī bezmaksas nodarbības par atkritumu šķirošanu audzēkņiem vai darbiniekiem no SIA “Liepājas RAS”.

Pielikums

Dalies