Iekrāso pasauli oranžu!

Liepājas RAS darbinieces kleitās, fonā atkritumu šķirošanas laukums

Reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs SIA “Liepājas RAS”, savā vispārējā stratēģiskā darbībā tiecas īstenot arī ANO ilgtspējīgas attīstības mērķus, cieši ticot, ka ikviena indivīda, organizācijas un valsts mērogā mēs kopā varam padarīt šo pasauli labāku.

Mēs ticam, ka izprotot un veicinot dažādības, dzimumu līdztiesības aspektus, mēs ne tikai nodrošinām sieviešu pilntiesīgu un efektīvu līdzdalību un vienlīdzīgas iespējas uzņemties līderību lēmumu pieņemšanā uzņēmumā, bet arī, mums izdosies pievērst sabiedrības (mūsu klientu, sadarbības partneru, vietējās kopienas) uzmanību diskriminācijas un vardarbības izskaušanai.

Kopš 2013.gada ANO aicina pasaules valstu valdības, pašpārvaldes un iedzīvotājus iesaistīties un pievērst uzmanību ar dzimumu saistītās vardarbības novēršanai. Tās ir 16 dienas – no 25.novembra līdz 10.decembrim, kas ir Starptautiskā cilvēktiesību diena, kuru laikā notiek kampaņa, kurai pievienojamies arī mēs, un tās aicinājums šogad ir “Iekrāso pasauli oranžu! Izbeigt vardarbību pret sievietēm TAGAD!” jeb Orange The World: END THE VIOLENCE AGAINST WOMEN NOW!
Par kampaņu: https://ej.uz/iekrasopasaulioranzu

Turklāt mūsu muzeja apmeklētājiem sadarbībā ar Centru MARTA Liepāja, kas ir vienīgā sieviešu tiesību aizstāvības organizācija Latvijā, piedāvājam iespēju sniegt arī savu atbalstu centra Marta ziedojumu kastītē, kas atrodas Nenovērtēto lietu muzejs telpās.

Dalies