Muzeju nakts 2022 Nenovērtēto lietu muzejā

Veco laiku pulstenis, metāliskā krāsā, atrodas Nenovērtēto lietu muzejā.

14.05.2022 notika jau ceturtās Muzeju nakts aktivitātes Nenovērtēto lietu muzejā, poligonā Ķīvītes.

Kopumā muzeju/poligonu apmeklēja 163 apmeklētāji, kas ir optimāls daudzums. Apmeklētāji ieradās ar visām ģimenēm, vismaz trīs paaudzēs. Lielākoties par pasākumu uzzinājuši no informācijas internetā (Facebook.com, Liepājas RAS kanāliem, redzējuši reklāmu TV ). Daži apmeklētāji jau muzejā bija bijuši vai uzzinājuši par to no citiem.

Attēlā vairāku personu grupa gan vīrieši gan sievietes, dažāda vecuma, klausās poligona darbinieces stāstījumu par poligonu. Aiz viņiem redzams Krāmu kambars un velo novietne.

Ņemot vērā apmeklētāju interesi par plānotajām ekskursijām, kas šogad bija ieplānotas plkst. 18:00, 20:00 un 21:00, organizējām papildus ekskursiju arī 19:00.

Muzeju nakts ir lielisks instruments, lai piesaistītu tādu auditoriju, kas savādāk uz poligonu nebūtu atbraukuši.

Šī gada aktivitātes: Nenovērtēto lietu muzeja apskate; dažādas vides spēles, ko varēja spēlēt patstāvīgi; izglītojošas īsfilmas par atkritumu šķirošanu; Krāmu kambars un ekskursijas pa poligona teritoriju.

Paldies apmeklētājiem kas ieradās un vēlamies atgādināt, ka Nenovērtēto lietu muzeju var apskatīt ik dienu no plkst. 10:00 līdz 19:00.

Lai uzzinātu vairāk par atkritumu apsaimniekošanas sistēmu reģionā, aicinām pieteikties ekskursijām: šeit.

Dalies