Atkārtota preču izmantošana ilgtspējīgai patēriņa veicināšanai, sekojot Eiropas zaļajam kursam

2021. gada 13. decembrī Rīgas Tehniskās Universitātes (RTU) Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts (BUNĪI) sadarbībā ar Eiropas transnacionālo tīklojumu SERN organizēja Latvijas – Itālijas tiešsaistes vebināru par atkārtotu preču izmantošanu ilgtspējīga patēriņa veicināšanai, sekojot Eiropas zaļajam kursam. Pasākums notika Eiropas Savienības (ES) Interreg Europe transnacionālās sadarbības programmas projekta OptiWaMag Pilota aktivitātes Tesla Lab. ietvaros.

Vebinārā “Atkārtota preču izmantošana ilgtspējīgai patēriņa veicināšanai, sekojot Eiropas zaļajam kursam” piedalījās 49 dalībnieki no Latvijas un Itālijas. Tā ietvaros tika sniegtas prezentācijas un notika diskusijas par 3R principu un atkārtotas preču izmantošanas metožu ieviešanu, tādējādi veicinot aprites ekonomiku. Pasākuma dalībnieki iepazinās ar OptiWaMag projekta un, jo īpaši Itālijas labajām praksēm, kā arī diskutēja par atkārtotas preču izmantošanas ieviešanu Latvijā.

Facebook lapā vebināra tiešraidei sekoja 212 skatītāju, bet Delfi portālā gandrīz 400 skatītāju. Kopā šī pārraide sasniedza gandrīz 60 tūkstošus Delfi lietotājus.

Vebināra pilnu ierakstu varat skatīt šeit: https://www.delfi.lv/tiesraides/atkartota-precu-izmantosanailgtspejigai-paterina-veicinasanai.d?id=53862305.

Vebināra prezentācijas, kā arī papildus informāciju par OptiWaMag projektu un Tesla Lab. pilota aktivitāti, lūdzu, skatiet šeit: https://buni.rtu.lv/pilota-projekts-tesla-lab/.


Dalies