Notiek akcija “Šķiro! Brauc! Laimē!”

Jau par vasaras tradīciju kļuvusi akcija “Šķiro! Brauc! Laimē!”, kas kās sākās 12. jūnijā un šogad norīt līdz pat septembra vidum- Eiropas mobilitātes nedēļas beigām. Akciju rīko Liepājas reģionālā atkritumu apsaimniekošanas centrs Liepājas RAS. Tās laikā iedzīvotāji ir aicināti aktīvi šķirot atkritumus un nogādāt tos uz reģionālo atkritumu poligonu “Ķīvītes”.

Lai piedalītos akcijā, no sadzīves atkritumiem jānošķiro plastmasa, stikls un papīrs. Kad tie ir sašķiroti, tos ar velosipēdu vai automašīnu jāatved uz SIA “Liepājas RAS” atkritumu poligonu “Ķīvītes”, Grobiņas pagastā, Grobiņas novadā.

Braucot ar velosipēdu jāatved ne mazāk kā: divas stikla taras vienības un piecas saplacinātas PET pudeles. Bet braucot ar automašīnu ne mazāk kā: desmit stikla taras vienības un saplacinātas PET pudeles, un 10 cm augstu makulatūras sainīti.

Akcija norisināsies līdz šī gada 22. septembrim.

Šogad atbalstīsim Grobiņas novada uzņēmējus, ar sarūpētām balvām no dažādiem tūrisma piedāvājumiem. Balvas tiks izlozētas vienreiz mēnesī (13.07; 13.08; 13.09; 23.09), katru reizi- divas. Ar laimētājiem sazināsimies personīgi.

Izlozes 13.08. rezultāti: velo – Vita, Gatis; auto – Artis, Dzintars.

Izlozes 13.09. rezultāti: velo – Gabriels, Arvīds; auto – Rennijs, Sandra.

Pielikumi

Dalies