Sākas akcija “Ūdens un atkritumi”

No 1. marta līdz 29. aprīlim reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs SIA “Liepājas RAS” organizē akciju reģiona pirmskolas izglītības iestādēm “Ūdens un atkritumi”.

22. marts ir Pasaules ūdens diena, kuras laikā SIA “Liepājas RAS” aicina īpaši aktualizēt ūdens tēmu. Tāpēc šogad konkursa mērķis ir veicināt pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņu izpratni par atkritumu apsaimniekošanu un savu atbildību izturēties ar cieņu pret apkārtējo vidi. Liekot uzsvaru uz atkritumu ietekmi ūdens vidē.

Akcijā aicināti piedalīties ir visu Liepājas atkritumu apsaimniekošanas reģiona pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi no Liepājas valstspilsētas, Dienvidkurzemes novada, Saldus novada,  Kuldīgas novada (Laidu pagasta, Nīkrāces pagasta, Raņķu pagasta, Rudbāržu pagasta, Skrundas pilsētas, Skrundas pagasta).

Lai piedalītos akcijā pirmskolas izglītības iestāžu grupiņām ir jāveic eksperiments par to, kā atkritumi uzvedās ūdenī, kopā pārrunājot par to kā pareizi apsaimniekot atkritumus, tā lai tie nenonāktu ūdenī. Nolikums un darba lapa zemāk, pielikumā.

Šīs akcijas ietvaros astoņas grupiņas, kas tiks izvēlētas nejaušā secībā, iegūs dāvanu kartes no Veikala- noliktavas “DEPO” 70 EUR vērtībā.

Domā zaļi, dari zaļi!

Pielikumi

Dalies