“Šķiro! Brauc! Laimē!” 2022

Jau par vasaras tradīciju kļuvusi akcija “Šķiro! Brauc! Laimē!”, kas norisināsies no 12. jūlija līdz pat 22. septembrim. Akciju rīko Liepājas reģionālā atkritumu apsaimniekošanas centrs Liepājas RAS. Tās laikā iedzīvotāji ir aicināti aktīvi šķirot atkritumus un nogādāt tos uz reģionālo atkritumu poligonu “Ķīvītes”.

Lai piedalītos akcijā, no sadzīves atkritumiem jānošķiro plastmasa, stikls un papīrs. Kad tie ir sašķiroti, tos ar velosipēdu vai automašīnu jāatved uz SIA “Liepājas RAS” atkritumu poligonu “Ķīvītes”, Grobiņas pagastā, Dienvidkurzemes novadā.

Braucot ar velosipēdu jāatved kopumā vismaz 5 sašķirotās vienības – tās var būt gan plastmasas PET pudeles, gan stikla tara. Braucot ar automašīnu jāatved ne mazāk kā desmit sašķirotās vienības – arī tās var būt gan PET pudeles, gan stikla tara. Braucot ar auto jāatved arī makulatūras sainītis.

BALVAS:

Balvas tiks izlozētas – 29.07; 29.08; 22.09 Katru reizi tiks izlozētas divas Liepājas dāvanu kartes, katra 50 EUR – vērtībā kopā ar Liepājas RAS dāvaniņu;

  • viena dalībniekam, kas ar velosipēdu būs atvedis savus sašķirotos atkritumus uz poligonu “Ķīvītes” un reģistrējies akcijai klientu centrā;
  • otra dalībniekam, kas ar automašīnu būs atvedis savus sašķirotos atkritumus uz poligonu “Ķīvītes” un reģistrējies akcijai klientu centrā.

Ar laimētājiem sazināsimies personīgi.

"Šķiro! Brauc! Laimē!" informatīvais plakāts.

Dalies