Trešo gadu SIA “Liepājas RAS” ir saņēmis Latvijas Vides un reģionālās attīstības ministrijas novērtējumu “Par videi draudzīgu pārvietošanās veidu veicināšanu”

Videi draudzīga dzīvesveida veicināšana ir viens no reģionālā atkritumu apsaimniekošanas centra SIA “Liepājas RAS” nozīmīgiem attīstības mērķiem. Uzņēmums arī šogad atbalstīja Eiropas mobilitātes nedēļas iniciatīvu. Un jau trešo gadu SIA “Liepājas RAS” ir saņēmis Latvijas Vides un reģionālās attīstības ministrijas novērtējumu “Par videi draudzīgu pārvietošanās veidu veicināšanu”. Tas tika piešķirts par dažādām iniciatīvam, kas saistītas ar videi draudzīgu pārvietošanos. Kā piemēram ikdienā  vairāki darbinieki mēro salīdzinoši garu ceļu uz darbu ar velosipēdiem, arī pa poligonu pārvietojas ar velosipēdu.

Jau par tradīciju kļuvusī akcija Šķiro!Brauc!Laimē!, ar mērķi veicināt atkritumu šķirošanu un videi draudzīgu pārvietošanos.

Un ikgadējā uzņēmuma pasākumā Mūsu bērni darbinieku bērniem tika atgādināts par drošība uz ceļa, pirms skolas un dārziņu sezonas sākšanās, lai satiksmē piedalītos droši, gan kā kājāmgājējs, velobraucējs un pasažieris.

Eiropas mobilitātes nedēļas mērķis ir aicināt cilvēkus dažādot pārvietošanās veidus, lai risinātu Eiropas Savienības iedzīvotājiem aktuālas problēmas – mazinātu satiksmes sastrēgumus un atmosfēru sasildošo izplūdes gāzu apjomu pilsētās, mudinātu pārvietoties ar velosipēdu un kājām, uzlabojot eiropiešu dzīves un apkārtējās vides kvalitāti.

Dalies